MacGyver`is rekomenduoja – DIY Splitzer`is!

Ir štai gi va gi na, MacGyveris vėl pakišo kiaulę, tfu tai yra įdomią idėją. Išmintingasis McGyver`is

Sako jis man – Pasidaryk brol splitzerį, gal ką įdomaus sukurpsi.

Aš jo ir klausiu – O kas yra tas Splitzeris, ponas MacGyveri?

O jis man porina – Jūsiška kalba tariant tai „skirtukas, atskiriklis, pustamsintojas“. Aišku tu jį gali nusipirkti, bet tokiam genialiam daiktui leisti šitiek šlamančių ir žlegančių neverta, geriau pasidaryk pats!

Na ir išklausęs MacGyverio paskaitėlę apie Splitzerio naudą bei pasidarymo galimybes kibau į darbą. Greičiausia kaltas miego trūkumas, arba MacGyverio išgertas brendžio kiekis, tačiau pirmasis bandymas pasidaryti splitzerį vertintinas apgailėtinokai. Pirmas blynas prisvilo, tačiau potencialo šis receptas tikrai turi.

Kaip gi pasidaryti ta splitzerį? O gi paprastai –  imat lipnios juostos ir uždengiat pusė (ar trečdalį ar dar ten kokią įmantrią dalį) objektyvo arba tos dalies (o ką žinau kaip ją pavadint, kai atidarai fotoaparato nugarėlę ir dedi juosta, va ta dalis, ta ertmė pro kur apšviečiama juosta blyn) pro kurią šviesa patenka ant juostos. Išfotografuojat juostą, o tada uždengiat tą dalį kuri buvo atidengta ir fotografuojat dar kartą. Gauname kažką įdomaus.

Šį kart aš buvau banalus ir dengiau pusė kadro. Aišku faktas, kad naudojau Vivitar aparatą už 3 litus,  fotografavau dieną kada saulė degino viską iš eilės ir šiaip buvo pikta….ai bet yra kaip yra, štai keletas nuotraukų iš pirmojo pasibandymo. Visgi potencialo ši technika turi ir kitą kartą įmantriau išnaudojus lipnią juostą bei fotografuojant įjungus galvą bei planuojant kadrus galima padaryti tikrai neblogų fotografijų!

vivitar-splitzer-01

vivitar-splitzer-02

vivitar-splitzer-03

vivitar-splitzer-04

vivitar-splitzer-05

vivitar-splitzer-06Cheers!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: