ActionSampler – pavogta gyvenimo sekundė

Įprasta jog fotografija sustabdo akimirką, užfiksuoja vienintelį gyvenimo momentą, kuris išnyksta laiko begalybėj ir į jį sugrįžti galime tik atsiminimais, kuriuos pažadinti mums padeda popieriaus lape užfiksuotas vaizdas. Visi gyvename skirtingai, esame skirtingi, todėl renkamės skirtingą fototechniką bei fotografavimo stilius. Vieni yra ištikimi klasikiniams fotografijos kanonams, kiti kaskart stengiasi atrasti kažką naujo. Lomografija tapo maloniu siurprizu mano gyvenime. Ji leido fiksuoti gyvenimą taip koks jis man yra iš tiesų. Lomografija taip pat leido užfiksuoti ne vieną akimirką – o kelias, leido pavogti iš gyvenimo ne abstraktų nesuskaičiuojamą laiko momentą,o įamžinti vieną gyvenimo sekundę. Tai padaryti galima ActionSampler fotoaparato pagalba.

Trumpai: ActionSampler yra vienas pigiausių lomografijai priskiriamų fotoaparatų. Tai žaislinis fotoaparatas su keturiais mažais objektyvais, paeiliui fiksuojančiais judėjimo momentą vienos sekundės intervale. Taip vietoj vienos standartinės fotografijos mes gauname keturias mažytes ir dažniausia truputį skirtingas fotografijas.

ActionSampler aparatų galima įsigyti tiek lomografijos atstovybėse, tiek ir žaislų parduotuvėse. Deja tiek pas vienus tiek pas kitus šių aparatų kokybę yra švelniai tariant apgailėtina. Su saviškiu aparatu išfotografavau 3 juosteles be problemų, o dabar jos mane puola viena po kitos. Mažas, plastmasinis aparatėlis yra sukurtas būti vienu nepatvariausių aparatų pasaulyje. Ir jeigu Jums į rankas patekęs aparatas tarnauja jau daug laiko tai esat velniškai laimingas žmogus.

Ar verta turėti šį aparatą? Jei yra galimybė jį įsigyti nebrangiai – žinoma verta. Jis padės žaismingai fiksuoti linksmiausias gyvenimo akimirkas. Visgi, jo tinkamumas įvairioms situacijoms priklauso nuo autoriaus išradingumo. Kaip ten bebūtų įmanomas įvairus jo panaudojimas pvz.dvigubom ekspozicijoms kartu su kitais aparatais ir pan.

Subjektyviai ActionSamplerį vertinčiau silpnam 7.

Jei turite klausimų ar dvejonių dėl šio aparato, klauskite drąsiai, aš labai subjektyviai pavarysiu ant actionsamplerio. Greičiausia jeigu jis nebūtų užsikirtęs tada kai man jo labiausia reikėjo, aš daug geriau vertinčiau šį žaislą.

Velniop tuos visus žodžius, tegu kalba vaizdas!

4vėjiniinkė

Slidininkė

Sportorūmai

Eismas

FingerGame

M

Double trouble

ConverseKeturi būdai įveikti upę

2 Komentaras to “ActionSampler – pavogta gyvenimo sekundė”

  1. kaip su dvugubom ekspozicijom, nes nelabai suprantu kaip tai padaryti?

  2. labai paprastai 🙂 išfotografuoji juostelę iki galo, atsargiai atsuki ir dedi į kitą (arba tą patį) fotoaparatą ir fotografuoji “ant viršaus“, va ir viskas 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: