Kas būna kai filmą žiūri nuo pabaigos į pradžią

:)))) atsakymą į šį klausimą pateikė Kurt`as Vonnegut`as, aprašydamas filmo turinį žiūrint jį nuo pabaigos į pradžią 🙂 ši knygos vieta man ITIN patiko, tikiuos kad patiks ir dar kažkam, skanaus! ps. ši citata iš knygos įkvėpė tokiu būdu pažiūrėti kokį nors filmą :)) žiūrėsim kas čia gausis…

<…> Filmas buvo apie Antrąjį pasaulinį karą, apie amerikiečių bombonešius ir jų narsias įgulas. Iš kito galo turinys buvo toks:

Nuo aerodromo Anglijoje atbuli pakilo skylėti amerikiečių lėktuvai, pilni lavonų ir sužeistųjų. Virš Prancūzijos ant jų atbuli užskrido vokiečių naikintuvai ir iščiulpė kulkas bei skeveldras iš kai kurių lėktuvų ir įgulos narių. Tą patį padarė ir su nukritusiais ant žemės amerikiečių bombonešiais, ir tie atbuli pakilo ir užėmė vietas rikiuotėje.

Rikiuotė atbula praskrido virš liepsnojančio Vokietijos miesto. Bombonešiai atidarė bombų liukus, išspinduliavo stebuklingą magnetinę jėgą, kuri sutraukė gaisrus į cilindrinius plieno konteinerius, o tuos konteinerius sukėlė į lėktuvus. Konteineriai sulindo į lėktuvų pilvus ir tvarkingai sugulė ant bomboturių. Vokiečiai ant žemės irgi turėjo stebuklingų prietaisų – tokių ilgų plieninių vamzdžių. Su tais vamzdžiais jie iščiulpė dar šiek tiek skeveldrų iš įgulos narių ir lėktuvų. Tačiau vis tiek liko sužeistų amerikiečių bei smarkiai apgadintų lėktuvų. Bet virš Prancūzijos vėl užskrido vokiečių naikintuvai, suremontavo lėktuvus, sugydė žmones.

Bombonešiams grįžus į bazę, plieno cilindrus nuėmė nuo bombourių ir nuplukdė atgal į Jungtines Amerikos Valstijas, ten kiaurą parą dirbančiuose fabrikuose juos išardėm jų pavojingą įdarą pavertė rūdomis. Ypač jaudino tai, kad šį darbą dirbo daugiausia moterys. Rūdas nuplukdė į atokius rajonus. Ten specialistai užkasė jas į žemę, paslėpė taip gudriai, kad jos niekas niekam daugiau nepakenktų.

Amerikiečių lakūnai gražino uniformas, virto mokinukais… <…>

Kurt Vonnegut

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: