Andrius Mamontovas Utenoje

Gimtadienio proga gavau itin šaunią dovaną – bilietą į Andriaus Mamontovo koncertą Utenoje. Nors Mamontovas yra toks atlikėjas kuris daug kam patinka ir sugeba pritraukti įvairaus plauko publiką, bet Utena toks miestas jog čia vyrauja itin trumpas plaukas (bent jau vyravo anksčiau). Atsiminęs jaunystės koncertus, kurie vykdavo mano gimtajame mieste, gan skeptiškai nusiteikęs (žiūrovų atžvilgiu) keliavau į koncertą. Ir apstulbau. Tiek daug žmonių tikrai nesitikėjau. Vyresni žmonės ir statistai susėdo į tribūną, jaunimas, netinginiai ir patys girčiausi išsirikiavo prie scenos. Koncertas prasidėjo ir jis buvo tobulas. Nors nesu didelis FOJE ar Mamontovo fanas, bet netikėtai pajutau jog mintinai moku visus tekstus ir vidinio noro raginamas bandau juos išrėkti. Sekėsi gerai, po koncerto vos prakalbėjau. Taigi, aistroms nurimus trumpos išvados bei pastebėjimai:

PATIKO:

a)      Repertuaras puikus, atlikimas tobulas, garsas fantastiškas, bendravimas su publika pagirtinas, publika šėlo, muzikantai tikri profesionalai.

b)      Patiko Mamontovo bendravimas po koncerto kuomet jis dalino autografus (beje vieną autografą gavau ir aš. Buvo miela stovėti eilėje su miesto juonuomene)

c)      Patiko, kad bene vienintelis minioje buvęs skinas  pasielgė itin patriotiškai ir vietoj vėlimosi į konfliktus labai laikui ir vietoje (skambant dainai Geltona.Žalia.Raudona) išsitraukė milžinišką Lietuvos vėliavą kuri kaip matant išsiskleidė ir uždengusi pusę prie scenos buvusių žmonių visą laiką lingavo į taktą. Buvo itin gražu. Pagirtina.

d)      Publikos atsipalaidavimas ir koncentracija į gerą pasilinksminimą su muzika o ne su alumi (bent jau taip atrodė).

e)      Na iš esmės skiltis „Patiko“ yra nereikalinga, nes man patiko visiškai viskas išskyrus tuos du dalykus iš skilties „nepatiko“.

NEPATIKO:

a)      žmonės kuriuos valdo išgertas alaus kiekis ir jie mano jog yra įdomesni už atlikėjus ir visokiais būdais bando atkreipti į save dėmesį.

b)      Nors tai totaliai subjektyvu, bet mane šokiravo netoliese stovėjusi porelė. Nors viena jų nuotrauka pasakytuų daugiau nei tūkstantis žodžių, bet aš pabandysiu juos apibūdinti ir išvardinti jų nusikaltimus. JIS: žavus apie 25-30 metų jaunuolis, vidutinio ūgio, stilingai stambus, bet stambumas slypi tešloje o ne raumenyse. Žaviai pasipuošęs juodomis treninginėmis kelnėmis, pilka maikute, trumpa šukuosena ir žavingu pagurkliu. JI: panašaus amžiaus, mergaitė be jokių formų, stilingai papuvusiais dantimis, pasipuošusi prieš 15 metų turgaus pardavėjų luome vyravusiu stiliumi bei sunkiai apibūdinamais tamsintais akiniais. JŲ ELGESYS: JIS: kas dvi minutes rūko neapsakomos smarvės cigaretes bei pastoviai šaukia „paskutinis traukinys“ (netgi po to kai šią dainą sudainavo). Kas pusė sekundės prakaituoja kaip kiaulė ir maždaug penkių metrų spinduliu siunčia kvapinį signalą jog jam karšta. JI: kas minutę netikėtai, ne laiku ir itin neaiškiai sucypia, pradeda rėkt ir mojuoti rankomis. Tuo pat metu JI bando lipti savo vaikinui ant nugaros, bet kaskart žavingai nuslysta jo stambia ir prakaituota nugara. Jiems pasisekė, kad savo žavesiu taip visus pakerėjo jog poros auros stiprumas suteikė jiems pakankamai daug erdvės visai išvardintai veiklai. Niekas nenorėjo eiti artyn. Bet kai kam teko.

Turbūt tiek. Vienas geresnių koncertų kuriuose teko būti ir beabejo pats geriausias koncertas Utenoje. Lauksim krūvos video youtube.

O čia senas video iš seno koncerto, tai daina kuriuos labiausia laukiau, per kurią labiausia šėlau, po kuriuos vos pastovėjau ant kojų.

2 Komentaras to “Andrius Mamontovas Utenoje”

  1. tai sakai, tik Mamontova iš gimtadienio meni??? :O

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: