111,1 km dviračiu…

Tokius skaičius parodė mano spidometras sekmadienį kai pasiekiau savo negimtą baraką. Taip, rimtam dviratininkui tokie skaičiai yra juokingi, bet man šis atstumas atrodo pakankamas. Antrą kartą gyvenime viršijau 100km ribą minant dviračiu vieną dieną. Buvo įdomu, smagu, linksma, žaisminga, faina ir truputį sunku. Sunkumas prasidėjo nuo kokio 88 kilometro kai baisiai smarkiai suskaudo kelio sąnarį. Bet nieko, kol tuoksiuos sugis. Eilinį kartą įsitikinau kad mano „miesto dviratis“ nėra koks nors „kelionių dviratis“ ir minant tokius atstumus prisideda papildomas vargas, bet nieko, prie to irgi pripratau. Pagalvojus kiek tam dviračiui teko patirti jį galima būtų perkrikštyti ir į „miško dviratį“ bei į „vandens dviratį“.  Visgi smagiausia kelionėje yra maisto pertraukėlės kada gali išgriūti pievoje, iškelti kojas aukštyn poilsiui bei prisikimšti sumuštinių ar dar kokio nors kramtomo gėrio. Taip pat smagu susitikti kitus dviratininkus bei draugiškai susimojuoti, ech likimo broli, kur tu leki…

Vasara1

Kas tai per kelionė? Žavinga kelionė maršrutu Utena- Molėtai- Giedraičiai- Vilnius (geležinkelio stotis)- Vilnius (Saulėtekis). Mat į baraką grįžt iškart nebuvo galima, reikėjo skubėti į geležinkelio stotį užsipirkti bilietų į Kretingą. Cha, apie Kretingą, Palangą lietų ir kondensuotą pieną papasakosiu vėliau. Viliuosi išgimdyti ilgesnę ir įspūdingesnę istoriją.

Tarp kitko, šios kelionės metu pasirinktas maršrutas vedė per pačius įvairiausius kaimus ir gyvenvietes, teko matyti pačių įdomiausių žmonių, deja, kai kuriuose kaimuose jie buvo itin specifiniai, bet net ir didžiausi kaimo girtuokliai bei bomželiai draugiškai kalbėjo ir bendravo. Visgi didžiausiu „kaimu“ pasirodė esąs mūsų Vilnius, kuomet per pusvalandį teko prisiklausyti įvairių replikų apie „gaidžius turistus“ ir pan. Liūdnoka.

Ps. Ei Vilniaus valdžia, drauskit pagaliau automobilių eismą senamiestyje arba stipriai apmokestinkit įvažiavimą į jį……

Vasara

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: