Apie ištežusias smegenis, magistrantūrą ir vasarišką McLuhan`ą…

Užvakar naktį stebeilijau į dangų ir nustebęs pamačiau tūkstančius mažų šviesyčių. Pasitaisęs antrąjį megztinį netikėtai suvokiau – „vasara baigiasi“. Gerai pamąstęs supratau jog šita vasara buvo kitokia. Kitokia nei maniau kad bus. Ji buvo gera, netgi labai.

Visgi pabaigęs universitetą ir įstojęs į magistrantūrą planavau lietingas vasaros dienas leisti gilinant žinias bei kaupiant naujų žinių bagažą artėjančioms studijoms, bet vasara nepašykštėjo gero oro, tad teko naudotis palankiomis aplinkybėmis ir paaukoti visą vasarą maloniam poilsiui. Poilsis buvo toks malonus, kad po visko sunkiai protingą sakinį suregzt galiu. Ir šiaip, paprastą sakinį rezgu sunkiai. Kam reikia tas supranta.

Vis dar vapalioju pavienius žodžius, tokius kaip: ežeras, jūra, dviratis, palapinė, važiuojam, smagu ir pan. O juk skriete praskries tos paskutinės dvi savaitės ir vėl teks atverti duris kitokiems žodžiams, kurie tūnojo vasaros karceryje.

Dar liepos pradžioje sužinojęs kad įstojau ten kur norėjau (nors dabar, aišku, norėčiau kad būčiau įstojęs kur kitur), užsibrėžiau tikslą dar kartą maloniai perskaityti ponaičio Mcluhano raštus, kurie ir sužavėjo mane bei patraukė komunikacijos mokslų pusėn. Maniau tai bus malonus savaitės „darbas“, visgi tekstai jau skaityti, o atsiminti ir pajusti jaunystėje patirtą malonumą neturėtų būti sunku.

Su kiekviena diena saulė vis labiau kaitino bei lydė smegenis, o perskaityti knygos puslapiai lėtai slinko grasindami niekada nepasibaigti. Ir kur tik aš neskaičiau ponaičio Mcluhano: ir namie lovoje, ir prie ežero, ir autobuse, ir mašinoje, ir valtyje, ir netgi miške. Nors knygos vertėjai, redaktoriai ir t.t.žadėjo man kad šios knygos skaitymas bus lengvas, malonus ir neapkraunantis, tačiau vasaros išdžiovintos smegenys ignoravo praktiškai visą knygoje esančią informaciją. Pasitaiko.

Kaip ten bebūtų – laikas standinti ištežusias smegenis bei laukti rugsėjo.

2 Komentaras to “Apie ištežusias smegenis, magistrantūrą ir vasarišką McLuhan`ą…”

  1. nu va kaip mcluhanas nuviliojo tave į bibliotekininkystę 🙂

    • Mcluhanas nuviliojo ten kur ir norėjau, o dirbt į biblioteką nuviliojo fantastiški pokyčiai joje ir perspektyvos 🙂 visgi studijos ir darbas stiprokai skiriasi, bet manau tiek man tiek pačiai bibliotekai yra į nauda jog akademiniu lygmeniu nesu susijęs su bibliotekininkyste. Daug zuikių vienu šūviu, bet visa tai kainuoja daug darbo ir pastangų 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: