Tikroji Lietuvos vėliava

Apie dabartinę Lietuvos vėliava daug legendų prikarksėta, kiek purvo pridrėbta, gaila bet kiek kraujo išlieta…Na taip, visi pastebėjom jog turim Afrikos spalvų vėliavą, kuri net heraldiškai yra netaisyklinga, bet ne tame esmė. Turim ką turim, mylėkim savo trispalvę ir džiaukimės ja. O kame tada esmė?

Kažkada kažkur kažkaip labai senai o gal ir ne, radau vieno menininko projektą, kurį beždžioniškai ką tik atkartojau. Nepamenu ar tai buvo lietuvis ar tai nebuvo lietuvis, tik pamenu pačią idėją, kuri man labai patiko. Kokia ji?

Tie kas tyčia radot šį įrašą ir anksčiau, nieko neverčiami, tyčia skaitėt šį blogą, turbūt pamenat šį įrašą, kuriame prašiau prabalsuoti už mėgiamas spalvas. Na ir kas iš to? O gi tas iš ano, jog tai buvo mini referendumo inscenizacija ir tautiečiai, nors ir labai negausiai, tačiau visgi prabalsavo kurios trispalvės spalvos yra jų mylimiausios.  Taip mes sudarėm naują, tikrai lietuvių mylimą vėliavą, kurioje spalvos atitinka tautos mėgiamumo proporcijas. Tris kart valio naujai ir dar labiau  mylimai vėliavai:

Lietuva

Reklama

2 Komentaras to “Tikroji Lietuvos vėliava”

  1. :DDDDD Juokingai;D

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: