Nuotrupos

Gaila, bet truputėlį apleidau savo tinklaraštį…tačiau tam yra kelios rimtos priežastys. Taigi trumpos šios savaitės nuotrupos:

Savaitgalį sugedo mano kompo kažkas. Dingo garsas. Perinstaliavau windowsus. Pats. O tai iškart sako jog nieko gero laukt ir nereikėjo. Nieko gero niekas ir nelaukė. Per pora dienų vos ne vos atpumpavau savo kompą su kažkokiais nelegaliais, super vogtais windowsais. Mat išgirtasis Vistos recovery diskas NESUVEIKĖ. Taigi mieli Microsofto atstovai, skaitantys šį bloga (manau tokių yra nemažai), aš Jums prisipažinsiu- aš vagis:

Bet kad Jūs patys kalti su savo netobulom sistemom. Dvigubas FUI jums.

Po to atpumpavęs kompiuterį pasitikrinau e-mailą ir sužinojau jog įsidarbinau. Na taip, peržengiau visus savo kaip teoretiko pricipus, bet kad labai jau viliojantis pasiūlymas pasitaikė. Susiviliojau. Apie tai papasakosiu kitą kart. Vienu žodžiu laimingas iki ausų, tik truputį kelią rūpestį viltys ir pasitikėjimas dedami į mane, reiks gerokai pasistengt. Bet darbas nusimato įdomus, o darant įdomius darbus stengimasis pats krenta iš dangaus.

Kaip visada kovoju su mokslo malūnais. Įdomu, bet sunku. Kaip ir visiem turbūt, nieko naujo.

Buvau šiandien ligoninėje. Pasitikrint sveikatos dėl darbo. Ir įsivaryt paranoją dėl gripo. Žmonių nėra labai daug, bet lengvas kosulys ir nuo tavęs visi bėga kaip nuo raupsuoto. Gal ir gerai praplovė smegenis žiniasklaida, žmonės ne tik saugosi, jie paranojiškai saugosi.

Ima miegas. Bet radau du vertus dėmesio filmus, kurie bus atsiųsti po geros valandos. Aišku šiandien jų nežiūrėsiu. Ne, mielos damos, deja ne. Tai ne „New moon“. Nors smalsumas siūlo pažiūrėti ir šį „šedevrą“. Įdomu juk kokias moterų smegenų plovimo priemones kūrėjai panaudojo šįkart. Nors matyt jokių naujų. Kam persistengt.

Buenos noches senjoros en senjoritos, mi tingito daugiau rashito.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: