Atgal į vaikystę- senieji serialai

Prieš milijoną metų o gal prieš kelis mėnesius drįsau į savo tinklaraštį (blogas blogas žodis)  įkelti mini straipsnelį apie senąją, bet ne visai seną animaciją, kuri mane džiugindavo vaikystėje. Maždaug tuo pat metu prisiminiau jog buvau pakankamai suaugęs ir domėjausi ne tik animacija, bet ir itin rimtais filmais ir serialais. Taigi bandau prisiminti kokie gi jie buvo, tada, vaikystėje, kas kėlė džiaugsmą, o kas nepaliaujamai nervino ir erzino. Viską atsiminti sunku, tačiau faktas tas jog jeigu po šitiek metų sugebėjau atsiminti serialą, vadinasi jis buvo kažko vertas (bent jau pagal anų dienų vertinimą). Visai atsitiktinai, visai ne eilės tvarka, kas gi iškyla atmintyje sujungus du nesujungiamus žodžius- vaikystė ir televizija. Štai kas:

Kultinis serialas, kurio pokštais prabyla ne vienas ne tik bendraamžis bet ir nevisai bendraamžis. O priežastis labai paprasta, šis serialas yra toks kultinis jog jį rodo hm VISADA, gal tik dabar nerodo, nors sunku vertint, nes praktiškai nebežiūrių į tą juodą dėžę. Apie ką aš? Tai aišku apie „Vedęs ir turi vaikų“.  Daug kas nekenčia šio serialo, daug kas dievina, kaip pasakytų koks nors kažkas iš kažkur kažkokią frazę apie kažkokį abejingumą kurio kažkodėl nėra.

Kitas serialas apie kurį taip gražiai nekalbėsiu yra „Alfas“. Gal aš išvis apie šį serialą nekalbėsiu nes labiau užknisančio serialo aš nepamenu. Tik pamenu tą jausmą iš vaikystės kai pamatydavau pirmus kadrus ir jie pradėdavo užknisti. va, Alfui tik nedėkinga nuoroda,cha in your face Alf.

http://www.youtube.com/watch?v=eUkoV98Ac2s&feature=related

Ar pamenat tokį linksmą serialą „Pilna troba“? Prisimenat? Aš irgi. Kažkokių ypatingų sentimentų šis serialas nekelia. Buvo toks tai buvo. Ar žiūrėjau? Neabejoju kad žiūrėjau, toks jau mat laikmetis buvo, televizija didoka pramoga.

O va „Pagaliau skambutis“ tai pamenu kaip reikiant. Dievinau šį serialą, nors akivaizdžiai buvau dar per mažas jam, bet et, kas gi tuo metu nesižavėjo amerikietišku jaunimu. Aš žavėjausi, netgi pamenu veikėją vardu Zekas ar koks ten velnias. Va matyt jis man patiko kažkuo. Įdomu būtų dabar pažiūrėti bent kelias serijas. Tiesiog…dėl gražios vaikystės.

Mitchas Bakenonas, tfu tai yra Deividas Hazelhofas (yeah, taip nekenčiu kai pavardes rašo sulietuvintai jog drįsau pats taip padaryt) negalėjo nežavėti tūlo lietuvio tais tūlais laikais. Kalbantys automobiliai padarė tokį didelį įspūdį jog ne vienas tų laikų automeistras suko galvas ir susuko kaip įdiegti mirksinčias lemputes automobilio priekyje. Viskas tik dėl to garsiojo “Ratuoto riterio”:

Baigiant Mitcho Bakenono temą prisiminsime kultinius „Gelbėtojus“. Aišku nieks nepatikėjo mano paistalais apie Mitcha Bakenona, juk tikroji serialo žvaigždė buvo Pamela aka SY DŽEI. Vėl gi atsiprašau už melagingą informaciją. Tikrosios šio serialo žvaigždės buvo Pamelos krūtys. Taip. Tiek kairė tiek dešinė. Duetas:

Paganę akis į moterų ir vyrų kūnus grįžkime prie kito legendinio serialo apie kurį daug kalbėti taip pat nereikia. Dar ir šiandien kiekvienas išgirdęs pagrindinę filmo dainą suklusęs pasakys: atvyksta „A komanda“

O va šitą serialą, kaip senas dokumentikos mylėtojas dievinau ir gerbiau. Slapta pamąstydavau apie panašų atitikmenį Lietuvoje, kuris vėliau pasirodė ir irgi pagal tuometinį mano pasaulio suvokimą atrodė pakankamai įdomus. Fantastiškoji amerikiečiu propaganda, kurios dėka visas pasaulis daug geriau žino pagalbos telefoną 911, negu savo šalyje veikiantį policijos numerį.

Nagingasis MaCgyveris, kuris dar ir šiandien į kairę ir dešinę dalina patarimus kaip sumeistruoti vieną ar kitą daiktą. Tai jis tikrasis žmonijos didvyris, paprastasis genijus, nepelnytai visų pamirštas. Bet tikiu jog ateis diena ir MacGyveri atgims:

Nepelnytai tapęs didvyriu Chuckas Norrisas su savo Teksaso reindžeriu. Gindamas MacGyverį apie Walkerį Teksaso reindžerį nekalbėsiu nieko.

Nors „Amerikos gladiatoriai“  ne serialas, tačiau manau jie verti paminėjimo, nes iš pat pradžių ši laida tikrai pritraukė ir sudomino. Galimybė „paprastiems“ amerikiečiams pasivaržyti su „nepaprastais“ atrodė juokingai geniali. Na kiek ten daug to genialumo vaikui ir tereikia.

Nieko nepamenu apie šį serialą tik kažkodėl pamenu kad toks buvo. O tu ar pameni?

Dar vienas serialas apie kurį nieko negaliu pasakyt, tik tiek jog kažkodėl prisiminiau jį.

„Be namų negerai“!!!Aha, žinau, tu irgi nežiūrėjai šito serialo bet mintinai žinai veikėjų vardus ir kas kam atsitiko. Aš irgi taip pat nežiūrėjau. Pamenu tik tai, jog šis serialas pasitikdavo mane kiekvieną rytą kuomet vasaras leisdavau pas senelius kaime. Hoooomeee eeend aveeeej

Ieškokit gudručio!!! Pati geriausia komedija! Mėgau, mėgstu ir mėgsiu Agentą gudrutį.

Nuogi užpakaliai, kažkokie ten pokštai, gal ir juokdavausi, o gal ir ne. Kas ten atsimins viską. Atsimenu kad tik toks buvo ir gaaaal buvo juokingas.

Kosmosas 1999, vienas iš įdomiausių mokslinės fantastikos filmų, nes tikrai rodė kosmosą visomis prasmėmis. Keisčiausia buvo tai jog filmą rodė pora metu prieš 1999, o filmas kurtas prieš kelis dešimtmečius tikintis jog labai greit žmonija keliaus po kitas planetas, gyvens mėnulyje ir pan. Na taip neatsitiko ir 2009 metais, taigi su linksma nuostaba galime žiūrėti senų futuristų požiūrį, dabar jau akivaizdžiai į praeitį.

Dar viena komedija „Karo lauko ligoninė“. Dabar aprašinėdamas visus filmus susimąsčiau jog buvau praktiškai vien tik komedijų žiūrėtojas. Vėlgi nelabai daug ką galiu pasakyt apie šį filmą. Menkai teatsimenu ką nors įdomesnio. Įvardinkim kad toks serialas buvo ir keliaukim toliau.

Truputį vemti verčiantis „Kalnietis“. Puikus filmas dešimtmečiams berniukams. Tikrai ne daugiau.

Leeeeeseeeeee, grįžk! Ir ji grįžo. Ir pasėjo Lietuvoje šimtus o gal ne tūkstančius šunų vardais Lesė.

O štai ir nuostabieji Ksena su Herakliu, kurie taip praplovė smegenis, jog dvyliktos klasės istorijos egzaminas su graikų dievais priešakyje tapo vienu juoku.

Štai tiek sugebėjau atsiminti, nors galvoje knibždėjo dar daugiau filmų, tačiau kol aprašai vieną, kitą pamiršti, prisimeni antrą ir taip toliau. Gal tu kažką prisiminei ir matai tą serialą kaip vertą ir vertingą pakliūti į šią šauniąją gretą. Brūkštelk komentarą ir įrašas pasipildys dar vienu šedevru.

17 Komentaras to “Atgal į vaikystę- senieji serialai”

 1. Manau “Draugai“(Friends) tikrai vertas garbingos vietos šitame šauniausiųjų sąraše 🙂

  • “Draugai“! tiksliai! tik aš nelabai juos žiūrėdavau “tokio amžiaus“, po to kai jau rūpėjo tokie serialai kaip Draugai, tai nebelabai rūpėjo kiti išvardinti serialai :)))

 2. Jau maniau legendinius savaitgalinius Kseną ir Heraklį praleisi. Na tada viskas kitaip atrodė, ohoho. Paskaičius tokį ‘pievinį’ serialą atsiminiau – Tegul kraujas liejasi laisvai. Ta koridoriaus imitacinė nuotrauka dar ir dabar prieš akis stovi.

 3. Skrolinau zemyn tavo irasu ir tylomis dubliavosi mintys“o taip!buvo,buvo“
  haa. o as ir maniau, kad vaikystej televizoriaus buvo mazai. pasirodo buvo kazkaip kitaip 😀
  bet vis tiek ,vis tiek kiek visko primeistrautas, prisivaizduotas, zaista, begiota, laipiota, ajaj
  dar prisiminiau is velesniu gal truputi laiku pretendenta 🙂

  • o vat nors ir pavadinimas girdėtas, bet mano vizualioji atmintis nesugeba jokio personažo/vietos/laiko/bet ko priskirti prie šio pavadinimo “pretendentas“ 😀 matyt “praskipinau“ šį šedevrą!ai, gal ir gerai, vien šitas sąrašas gąsdina ir neramina jog smegenys gerokai praplautos buvo :)))

 4. tiesa sakant beveik visus ziuredavau…ech vaikyste.. o Paskutinio Skambucio ta pagrindine melodija dabar pas mane kaip zadintuvo melodija nustatyta ;D

  • :))) geras. aš tai atradau interneto platybėse ir bandau atsisiųst kažkurį “Pagaliau skambutis“ sezoną…labai jau smalsu pažiūrėt iš dabartinės perspektyvos.

 5. Rytdienos laikrastis buvo vienas mano megstamiausiu serialu, pamenu ejau kaip tik i pirma klase 😀

  • Tuo metu “Rytdienos laikraštis“ tikrai buvo kažkas TOKIO. Tai buvo bene pirmasis ne 20 metų senumo serialas, kurį rodė LT televizijos. Čia miglotas atsiminimas, o ne faktas, nes prisimenamas įspūdis yra būtent toks. 🙂

 6. Ech, tikrai sukelia nostalgija visi sie serjalai. Ir kazkaip pajauti, kad laikas greit prabego ir norisi atgal 🙂 Buvo gerai 🙂

 7. oro vilko truksta:)

 8. Dar pamenu apie 1997-99 rodė kreizovą serialą, Tegu kraujas liejasi laisvai stiliuje apie dreifuojantį erdvėlaivį su kekšę, kalbančia galva ir dar kažkokiu prietranka. Pamenu iki ašarų juokdavausi. Bet pavadinimo nepamenu. Tačiau rodė tuo pačiu metu kaip ir Kraujas liejasi laisvai…. Gal kas prisimins pavadinimą? Ačiū

 9. You’re so awesome! I don’t think I’ve truly read through anything like this before.
  So good to discover someone with some genuine
  thoughts on this issue. Seriously.. thank you for starting this up.
  This site is one thing that is required on the web, someone with a bit of originality!

 10. This strategy is the better method there’s,
  nonetheless, be mindful when you use it.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: