Darbo diena prasidėjo…

Šiandien sukanka lygiai 4 dienos kaip aš kiekvieną rytą keliauju į darbą. Sunkiai keliauju. Visgi miegas toks gudrus procesas, prie kurio greit priprantama ir lėtai atprantama. Pripratau kaskart miegot iki 12 tai dabar ir kovoju su savimi kai reikia keltis 6:23. Atsikeliu. Bet labai sunkiai.

Keista buvo pamatyt tikrą gyvenimą, pamatyt tai, jog žmonės yra aktyvūs jau tada kol kiti sapnuoja penktą sapną. Rytiniai troleibusai su piktais žmonėmis ir dar piktesniais kitais žmonėmis nesuteikia didelės vilties jog dienos pabaiga bus linksma. Bet kartais būna. Taip pat nelabai linksma po darbo važiuoti tiesiai į paskaitas, be jokių pietų ir vietoj to gaut didelę dozę dėstytojo siunčiamo intelektinio (arba ne) užtaiso (arba ne). Vieną dieną gavau, kitas dvi negavau. Po to tikrai mažokai ko norisi. Dažniausia tie norai primena kokia gyvuliška to žmogaus prigimtis: paėst, pagert, nusipraust ir …..

Ką aš visu tuo noriu pasakyt? Mažai ką. Gal tik tą, jog nebepildau savo tinklaraščio ir kurį laiką taip ir bus, nes fiziškai nebesugebu to padaryti, organizmas nespėjo prisiadaptuoti prie pasikeitusių, ekstremalesnių sąlygų.  Net ir dabar jaučiu jog dar dešimt minučių ir nebeatlaikysiu. Turbūt eisiu miegot tuoj pat. O ką? Kartais galima pagyvent taip kaip gyvena penkiamečiai. : )))

Ta proga, nors ir ne šiandien, tačiau atsiminiau seną gerą dainą, kuri kažkada buvo buto (kartu su visais kambariokais) himnu, tais gūdžiais pirmakursiškais metais. Daina skamba šitaip: LMP- Darbo diena

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: