Vilniaus viešojo transporto legendos

Net neabejoju jog kiekvienas besinaudojantis viešuoju transportu turi po savo legendinį pasakojimą gimusį šioje itin legendinėje ir itin viešojoje erdvėje. Kadangi gyvenimas mane taip skriaudžia jog kiekvieną dieną turiu naudotis šiomis transporto paslaugomis (o galėtų taip neskriaust) tai aš turiu keletą tokių legendų. Papasakosiu pačia naujausią.

Vakaras. Troleibusas nr.14 sėkmingai rieda numatytu maršrutu. Žmonių nedaug, kai kas lengvai šnekučiuojasi, kai kas ramiai žvilgčioja pro langą, kai kas snūduriuoja, kai kas smirda… Besišnekučiuodami kartu su bendrapakeleive pajaučiame keistą kvapą, ji prasitaria jog įtaria gaisrą troleibuse. Bandau raminti ją jog tokiu atveju tikrai niekas nevažiuotų, nors ant troleibuso lango ir parašyta jog jis pagamintas Čekoslovakijoje, na bet gaisras….sustojame, įlipa kontrolė. Patikrinę du žmones kontrolė pradeda šurmuliuoti. Lauke esantys kontrolieriai pradeda garsiai šaukti: „Žmonės lipkit lauk, lipkit lauk žmonės“. Troleibuso vairuotojai tie šūksniai pasirodo nereikšmingi ir ji bando važiuoti toliau. Kontrolieriai šoka prieš troleibusą ir savo kūnais jį sustabdo rėkdami ant vairuotojos: „stok, troleibusas dega, stok“. Vairuotoja visiškai ramiu, šiek tiek pasipiktinusiu balsu atsako: „Tai ką ble…man čia taip ir stovėt dabar, ane?“.

Tris kart valio Vilniaus troleibusams ir nuostabioms, darbą mylinčioms ir besiaukojančioms jų vairuotojoms!

Gal turi savo legendų? Papasakok!

Reklama

6 Komentaras to “Vilniaus viešojo transporto legendos”

  1. Aš tai šįkart tik pasijuoksiu, nusijuoksiu, kokios vis dėlto įstabios viešojo gyvenimo akimirkos 🙂 O kai prisiminsiu kokį troleibusinį nuotykį, užsuksiu pasidalint, jei dar istorija nebus išvažiavus.

  2. Tai ar sudegė tas troleibusas ? Būtų bent naują nupirkę

    • Velniai žino kas ten degė, neturėjau laiko mėgautis tuo, bet užtenka pažiūrėt į kitus troleibusus pasidaro aišku- jokia ugnis jiems ne kliūtis, auksarankiai meistrai tą pačią dieną sulopo ir vėl į trasą….iki kito gaisro…

  3. nors neseniai siunčiau skundą troleibusų parką, iš tikrųjų vš. transporto paslaugos nuvilia retai (išskyrus pastarųjų metų mažinimus). manau, jis per daug nuvertinamas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: