Apie viską ir apie šitą blogą

Šiandien dangus verkia. Ir neveltui. Jis sužinojo jog šis blogas šiandien švenčia savo 1 metų gimtadienį. Gimęs su vienokiu tikslu blogas buvo naudojamas visai kitais tikslais, o dabar kokiais tikslais jis yra naudojamas sunku pasakyti. Bet kokiu atveju džiugu jog kasdienes papezalijas ne tik smagu rašyti, bet atsirado keletas žmonių, kuriems smagu visa tai paskaityti. Nežinia kokių kėslų vedini jie tai daro, tačiau ačiū – prašom, skanaus – viso gero. Va ir pritrūkau žodžių, nes rašau ne iš įkvėpimo, o iš būtinumo. Ai, mačiau kituose bloguose populiaru imti interviu vienas iš kito ir mėtytis nuorodomis į vienas kito blogą bei taip vaidinti reikšmingas internetines personas tai pateiksiu ir aš nestruktūruotą interviu su pačiu savimi.

Nagi Mantai prisistatyk.

Sveiki visi, kaip jau daugelis turbūt nežinot esu Mantas, šio blogo autorius. Rašau. Dažniausia rašau apie dalykus, kartais rašau ne apie dalykus. Man patinka rašyti apie viską. Labiausia patinka rašyti apie KAŽKĄ. Nes apie KAŽKĄ rašyti yra lengviausia, nes jeigu rašai apie KĄ tai tada sunkiau, nes reikia surinkti konkrečią informaciją, viską pagrįsti ir pateikti susistemintus duomenis, o rašyti apie KAŽKĄ yra daug paprasčiau, galiu remtis savo nuomone ir man tada ant visko nusispjaut.

Pastebėjome, kad esate nemenkas beraštis. Tai kaip čia taip išėjo?

Kitaz klausymasz.

Ar Jums patinka?

Aš dažnai apie tai mąstau. Dažniausia man patinka. Dažniausia blogas žodis, visgi man visada patinka. Jai irgi visai patinka. Tai jeigu abiems patinka tai tuomet viskas gerai, taip?

Kai Jūs buvote mažas vaikas, na tarkime darželinukas, kokiomis temomis gyvenote tada, ar tuomet tikėjote jog po 20 metų turėsite savo nuosavą blogą ir iš jūsų bus imamas interviu?

Nepatikėsit, bet tikėjau. Aš manau jog tai įgimta. Aš jaučiau jog blogo turėjimas yra neišvengiamas dalykas. Pamenu sakydavau: noriu šito žaislo, man sakydavo: baik tu, jis gi blogas. Kažkoks prieraišumas akivaizdžiai buvo. Ir jis lydėjo visą likusį mano gyvenimą. Dažnai girdėdavau šaukiant: tu blogas, blogai darai, blogas, blogis…Matyt tai turėjo daugiausia įtakos.

Kaip Jūs jaučiatės duodamas interviu pačiam sau?

Turbūt panašiai kaip Jūs, imantis interviu iš paties savęs. Akivaizdu jog mes broliškos sielos.

Ko Jūs palinkėsite savo skaitytojams ir savo neskaitytojams?

Visų pirma linkiu linkėjimų, nes be linkėjimų nieko nebus, tai yra visa ko pradas. Visų antra linkiu kad laimė, džiaugsmas, sveikata, pinigai ir viskas ko jūs tik norite neišsipildytų. O kam visa tai? Pasilikime teisę būti nelaimingais.

Taigi, gerbiamas skaitytojau, nors abejoju ar taip bus, bet visgi suteikiame galimybe užduoti bet kokį klausimą, tiek šio blogo autoriui, tiek žurnalistui. Klausimus pateikite komentaruose ir būtinai nurodykite kam tas klausimas yra skirtas. Ačiū – prašom- viso – gero.

Reklama
Žymos:

6 Komentaras to “Apie viską ir apie šitą blogą”

  1. Tai kuri K. Voneguto knyga tau pasirodė ypatingiausia?

    Ką veiki?

    • Taitaitaitaitaitaitaitaita mąstau mąstau, ypatingiausia turbūt “Skerdykla nr.5“ nes ją perskaičiau pačią pirmą ir tik dėl jos susirgau vonnegutizmu. Labai ypatinga knyga – Katės lopšys. Dar Galapagai kūl. Dar Čempionų pusryčiai…oj 🙂 o dabartinis veikimas koncentruojamas į dviračio atgaivinimą ir džiaugimąsi juo!Valio!

  2. Kosmiškiausi sveikinimai ta proga! Ir plojimai žurnalistui, kad sugalvojo net patį blogo autorių pakalbinti. Pezėk toliau ir taip toliau.

  3. Paskutinė foto išduoda, kad turbūt esi niujorkietis. Taip? : )

    • taip 🙂 iš pradžių sudvejojau, nes pagalvojau apie tikrąjį New Yorką ir netgi akimirką pasijutau tikru tikro New Yorko newyorkiečiu, tačiau esu saulėtekinio niujorkinis 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: