Ką veikia mūsų inicialai?

Ar Jūs mėgstate savo inicialus? Ką Jums reiškia tos dvi raidės? Pamenu aš visada likdavau pamalonintas kuomet koks nors garsaus žmogaus vardas ar garsios kompanijos pavadinimas turėdavo tokius pačius inicialus. Turbūt daugelis žino tą jausmą. Keistas pasąmoninis sureikšminimas, kuris egzistuoja dar ir dabar. Vos kalba pakrypsta apie MP3 formatą aš išdidžiai pareiškiu kad jis pavadintas mano garbei, o skaičius reiškia jog esu trečiasis dinastijos atstovas ir taip toliau… Tačiau ar tokia pati empatija galioja kuomet inicialai naudojami neigiamame kontekste? Pats puikiausias inicialų naudojimo neigiamame kontekste pavyzdys yra policijos suvestinės, kitaip vadinamos „penktuoju puslapiu“ (tokio jau nebeliko, taip?). Pabandžiau susirankioti pranešimus, kuriuose „veikia“ mano inicialai. Pranešimai į kuriuos nekreipčiau dėmesio staiga tapo įdomiais ir dominančiais. Štai ką aš radau apie „save“:

Sausio 19 d. 14 val. 45 min. Kaune, Pašilės g., trys jaunuoliai, grasindami M.P. (gimęs 1994 m.) pripurkšti į akis dujų, jį sumušė, bei pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Materialinis nuostolis – 800 litų.

Vasario 8 d. 16 val. 30 min. Vilniuje, Žemynos g., prie namo, grupė jaunuolių sumušė M.P. (gimęs 1994 m.), kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę.

Vasario 10 d. 15 val. 40 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, P.Žadeikos g., namų, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas M.P. (gimęs 1982 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną 15 val. 30 min. susižalojo peiliu. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Kovo 17 d. 22 val. 30 min. Pagėgiuose, Žemaičių g., iš matymo pažįstamas jaunuolis, grasindamas A.L. (gimęs 1990 m.) peiliu, pagrobė jo automobilį „BMW 525″ (pagamintas 1996 m.). Materialinis nuostolis – 8600 litų. Kovo 18 d. 0 val. 15 min. minėtas automobilis surastas Pagėgių sav., Natkiškių k. Įtariamasis neblaivus (1.85 prom. alkoholio) M.P. (gimęs 1987 m.) atvesdintas į Tauragės aps. VPK Pagėgių PK.

Balandžio 3 d. apie 20 val. Kaune, Vytauto pr., autobusų stotyje, dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyti du neblaivūs asmenys, kurie, sodinant į tarnybinį automobilį, pasipriešino policijos pareigūnams bei rankomis sudavė tarnybos metu uniformuotiems Kauno aps. VPK Patrulių rinktinės patruliui R.D. (gimęs 1983 m.) į galvą, o tos pačios tarnybos vyresniajam patruliui A.J. (gimęs 1969 m.) į veidą. Įtariamieji neblaivūs V.O. (gimęs 1981 m.) (1,97 prom. alkoholio) ir M.P. (gimęs 1981 m.) (1,93 prom. alkoholio) uždaryti į areštinę. Pareigūnai dėl sumušimų į medikus nesikreipė.

Balandžio 29 d. 21 val. 10 min. Klaipėdoje, Vingio g., prie namo, keturi jaunuoliai, grasindami M.P. (gimęs 1995 m.) ir L.B.(gimęs 1995 m.) peiliu, atėmė du mobiliojo ryšio telefonus. Bendras  materialinis nuostolis – 900 litų.

Papasakok ką blogo nuveikė tavo inicialai: http://www.policija.lt/lt/salies-ivikiu-suvestine

One Trackback to “Ką veikia mūsų inicialai?”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: