Atrastas įtartino garso šaltinis

Jau prabėgo keli mėnesiai (o gal savaitės?) kuomet darbe darbuojuos plačiai pravėręs langą ir kaskart išgirstu keistą garsą. Tokį tra ta ta, kaip sutrata kareiviški būgnai. Kodėl kareiviai? Ogi nieko nuostabaus, juk vos už maždaug 5 metrų prezidentūra. Maniau jog kareiviai repetuoja ir visada mala tuo būgnu. Tik vėliau kilo įtarimas „kodėl tie kareiviai repetuoja kasdien ir nuo ryto iki vakaro?“. Sakau gal kokie labai prasti kareiviai ir jiems reikia daug repeticijų. Visgi kai tik išeinu į lauką jokių kareivių nematau. Vėliau netgi iškėliau hipotezę, kad kareiviai yra, tik jie pasislėpę prezidentūroje ir tas kelių sekundžių būgnų sutarškėjimas signalizuoja mūsų prezidentės sugalvotą genialią mintį. Na žinot, kaip per animacinius filmus virš galvos atsiranda lemputė ir genialumo garsas „ciiiinkt“, tai čia lietuviškasis variantas, karingoji prezidentė ir kareiviški būgnai. Ir tikrai jau buvau tuo patikėjęs kai visai netyčia ir visai neseniai pamačiau jog tą garsą skleidžia koks tai netvirtai pritvirtintas šulinio dangtis, kuomet per jį pervažiuoja automobilis. Atradimas atrastas, kažkokia nuvilianti realybė…

Reklama

6 Komentaras to “Atrastas įtartino garso šaltinis”

 1. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  gal pravers : http://www.gydykis.lt/baltas-bilietas.html

 2. Seniai bebuvau, o žiū, kokių vasariškų paklodžių čia prikūręs. A, man irgi nepatinka, kai susikurtą vaizdinį nuginkluoja faktas. Bet gal visgi ten tie būgnai?

  • Ne ne, tikrai ten dangtis. Nebent šulinyje, po dangčiu sėdi kareivis ir ne dangtis sudunda, o kareivis sumuša būgnais kai mašina pravažiuoja!

   • Taip ir yra, tik tokios karštos dienos turbūt tikra pragaištis tam kareiviui. Na, bet darbas žmogų puošia, o ypač toks.

   • Taip ir įsivaizduoju pasipuošusį kareivį šulinyje daužant būgną…tra ta ta…o ką mes žinom, gal ten visai ne karšta, gal ten puiki ventiliacija ir gal net koks televizorius yra….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: