Vasariškas Kamiu…

Kai pradėjau skaityti Kamiu „Marą“ labai sunkiai sekėsi įsijausti į karščiu atsiduodantį Alžyro peizažą. Tai kambarioko bumbėjimas, tai traukinio dundesys, tai kaimynų garsiai leidžiama muzika trukdė susikaupti. Įveikęs trečdalį knygos nesuprasdavau kodėl tas veikėjas kalba taip ir aplamai ką jis čia veikia. Kodėl staiga prakalbo apie tuos dalykus ir kodėl mane migdo tie ilgi aprašymai. Bet vakar, kuomet saulė įkaito iki nesuvokiamo lygio ir absoliučiai nieko negalėjai daryti, aš atsiverčiau šią knygą ir įkritau į patį veiksmo sūkurį. Tas karštis ir sunkus kvėpavimas, lėtas veiksmas ir raudonas Alžyro peizažas nubloškė mane iš paskutinių laisvadienio valandų į knygos erdvę….į kurią šiandien vargu ar sugebėsiu sugrįžt. Smegenys apkrautos pašaliniais darbais, lietus ir vėl tos pačios problemos. Turbūt rekordiškai ilgai skaitau ir niekaip neįveikiu tos vienos vienintelės knygos : ) o juk toks ilgas sąrašas knygų laukia savo eilės….

Žymos: , ,

8 Komentaras to “Vasariškas Kamiu…”

 1. ekstremalusis knygų skaitymas:) per tokius karščius skaityt apie Alžyrą… arba, pvz, Hamsuno ‘Badą’ – badaujant:) Tokiu būdu iki katarsio neturėtų trukt prieiti:)

  • buvo man visiškas katarsis kai damušinėjau karštąsias Alžyro istorijas traukinyje…traukinys važiavo penkias valandas, temperatūra buvo apie jaukius 36 laipsnius, vėliau nukrito iki sunkiai pakenčiamų 29…taip gerai ši knyga niekada nesiskaitė, vieną akimirką vos neapsiverkiau….

 2. bet gi ir valia tavo, rispekt! aš tokiam karštume linkstu nebent prie visokių leduotų lengvybių skaitymo:) o tu žiūrėk neverk!!! šiom dienom skysčius taupyt reikia.

  • rispektas priimtas, yra už ką rispektint (ką čia kuklinsies žmogus). Šiom dienom viską taupyt reikia kai tokios kataklizmos: vieną dieną odą nusilupt norisi (gal bus vėsiau), kitą dieną jau megztinį trauki iš spintos, trečią dieną dar kažkas naujo…gamtai akivaizdžiai trūksta dėmesio, tai bando nustebint. stebina

   • taip, gamta tikra moteris:((( kaži, gal yra kokia neskausminga odos šalinimo procedūra. vašku ar kokiu lazeriu.

   • vieną kartą mačiau kad yra toks užtrauktukas ir kai karšta gali nusiimti odą. gal tik ne visi žino kad taip galima. o gal nevisai teisingai rodė, visgi šaltinis abejotinas- animacinis filmas.

 3. tikiu, kad jis egistuoja, man rodos, ne vienam multike rodė (skirtingi šaltiniai patvirtina vienas kitą!). tačiau ieškojau ieškojau ir neradau:(

  • aš irgi bandžiau ieškot ir neradau. matyt stt, kgb, cžv, nba ir lrt bus pasidarbavę ir paslėpę įrodymus 😦

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: