Kai sutinki seną pažįstamą…

Gyvenime taip jau nutinka, kad eidamas gatve negali ramiai pasiekti siekiamo taško. Ima kas nors ir užkalbina. Dažnai paaiškėja, kad tai koks nors senas pažįstamas iš kokių nors senų laikų. Tokiu atveju įvyksta kažkoks stebuklingas pasikeitimas informacija. Šimtaprocentinė taisyklė, visuomet taip pat būna. Pasikeiti informacija ir išsiskiri iki kito susitikimo ir informacijos updeito. Dažniausia paliečiami klausimai: darbas, mokslas, gyvenamoji vieta, bendro pažįstamo X sėkmė/nesėkmė gyvenime. Kažkoks neracionalumo pliūpsnis.

Siūlyčiau visiem pasidaryti trumpas brošiūrėles su esmine informacija apie save. Sutikus seną pažįstamą vietoj nereikalingo laiko gaišimo galima tiesiog apsikeisti brošiūrėlėmis ir sužinoti netgi daugiau nei norėjai. Be to, žinodamas kad gausi brošiūrą su pagrindine informacija tą susitikimo laiką gali paskirti daug svarbesniems ir įdomesniems reikalams aptarti. Kas gali būti geriau negu retai matomas draugas su ne kasdien girdima nuomone ir kitokiu žvilgsniu į pasaulį…..

Oooo sveikas, seniai matytas (duodi brošiūrėlę). Kaip tau atrodo ar didysis dalelių greitintuvas tikrai gali atverti juodąją skylę, ar tai tik nepagrįstos spekuliacijos ir žmonių gąsdinimas?

Reklama

One Comment to “Kai sutinki seną pažįstamą…”

  1. Dėmesio verta idėja! ;D

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: