Tuborg Green Night

Sveiki Tuborg`o PR specialistai. Šis įrašas yra sukurtas specialiai jums ir jūsų monitoringą atliekantiems kolegoms. Pateiksiu pastabas, kurios padės  ateityje surengti grandiozinius renginius, nors šis irgi buvo pakankamai grandiozinis.

Kol vyko Green night centre praleidau lygiai 43 minutes. Išlipus iš troleibuso nudžiugino tas “kaziukomugės“ žmonių kiekis centre ir tos kraujo balos kas penki metrai. Po to išsikruvinęs batus jaučiausi daug agresyviau ir patraukiau link vienos (iš tų dviejų) vietos, kuri mane tą vakarą domino. Eiti sekėsi sunkiai nes būtent tą akimirką kai Saulė buvo maksimaliai kitoje žemės pusėje, Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė jog pats laikas išjungti apšvietimą kai kuriose senamiesčio gatvėse. O toliau tai patys žinote kas dėjosi. Stūgavimai kai viena žmogbeždžionių grupuotė susitikdavo kitą žmogbeždžionių grupuotę (aaaaa, eeeeee, zdaroooova, kąąąą jūūūūūs, eeinam gert, alaus turit ir pan.). Nesuprantamas noras eiti ten kur kiti eina, argumentuojant tai “Px kad lieva, taigi prikooolas“. Per tokius prikolintojus patekti ten kur norėjau nepavyko. O kai einant per perėja švelniai rausvas BMW paspaudė akceleratorių ir bandė mane pavėžėti, nusprendžiau kad pats laikas traukti namo. Tiesa, pasivėžint visgi teko, taksi nusprendė kad aš per lėtai judu ir švelniu smūgiu paragino judėt greičiau. Nais. Matyt netolimoje ateityje kalbėjimo dovana bus pakeista vairavimo dovana. Kam tie žodžiai, kai ranka glamonėja pavarų svirtį. Ir t.t. ir t.t. Iš pradžių kaip ir džiugino tai jog tiek daug jaunų žmonių mieste ir pagaliau visi išlindo pasižmonėti, kita vertus jau senai buvau išlindęs iš savo šiltnamio ir buvau pamiršęs, kad pas mus ne tik daug jaunų žmonių, bet dauguma jų ypatingai “baisūs“. Šiaip gera akcija, dabar bent jau ilgam prisiminsiu už ką moku tuos 10 litų ir matau tuos malonius ir man artimus žmones man patinkančiuose koncertuose. Nes kitu atveju, taigi prikooooooolas, duodam tam lochui į galvą, juk prikooooooolas.

ps.o patarimas (kaip ir žadėjau) Tuborg komandai – neskaitykit tokių nesąmonių kaip šitas blogas.

4 Komentaras to “Tuborg Green Night”

 1. O kokios ten kraujo balos?

  • Mačiau ant žemės raudonas kraujo balas. Gal trys vietos buvo tokios. Bet gal ten ne kraujas, gal į Green party žmonės nešėsi uogienes, kad galėtų pasigardinti tuos sausainius su pienu, kuriuos valgė parke :>

 2. gerai, kad patarimas buvo- neskaityt sio straipsnio, nes niekaip nesupratau kuo susijusi green night su taksistais, tavo letu ejimu ir draugu kompanijomis 🙂 Bet here came isganingasis pasiulymas…thnx for that
  peace

  • Matyt išvardinti elementai visai nesusiję su Green night, tai tik sutapimas. Tekste aprašytas eilinis vakaras Vilniuje, o pavadinime minimas renginys “Green night“ yra atsitiktinis raidžių derinys, kurį sugeneravo “random event generator“ idant tekstas būtų pagyvintas įmantriais pavadinimais. PYS!

   ps. Monitoringą darot, atsiliepimus renkat, darysit dar vieną Green nightą rudeniop?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: