Arklio gaila ir istorikai Bermuduose

Nei aš istorikas, nei toooooooli gražu ne pirmakursis, bet trečiadienį visgi sugebėjau atsidurti Bermuduose vykusiose pirmakursių istorikų krikštynose (afterpartyje tiksliau). Iškart prisiminiau savo pirmą kursą ir savo krikštynas, kurios vyko kultiniame klube INTRO ir vien ko verta ta vieta, bet ne apie tai….O apie ką? Kai gerai pagalvoji nėra ten ką daug pasakoti, kalnas girtų pirmakursių, keli vyresni, keli ne į temą ir visi bando būti linksmi (kaip kas supranta buvimą linksmu). Kam linksma gerti alų prie stalo ir šikną pakelti tik nuėjimui į tualetą, kad po to galėtų vėl gerti alų. Kitiem įdomu kiti dalykai. Tretiem treti. Įdomiausia tai, jog ketvirtiems įdomūs ketvirti dalykai. Bet vėl aš ne apie tai. O apie ką? Ogi visai Lietuvai iki skausmo nežinoma grupė Arklio galia, kuri kartais pakeičia savo pavadinimą ir sudėtį iki Lietuvai priimtinesnio apvadinimo Arklio gaila, pirmą kartą atliko kūrinį, SU FONGRAMA (nes „pagal fonogramą“ kūrinio jie neatliko)

O štai čia pridedu dar pora video failų. Pirmasis (realiai antrasis) tai Arklio galios trys minutės (iš tikrųjų 1 minutė) iki scenos ir nusiteikimas koncertui.

Antrasis tai ilgametražis, pilnasiužetis, kovinis veiksmo drama „Kaip toks čiuvas klausė kaip tokia Arklio galia groja“.

Kaip sako bulgarai: jeigu jau mobilusis filmuoja, tai ir filmuosiu kol kortelėje yra vietos. Pys.

Reklama

2 Komentaras to “Arklio gaila ir istorikai Bermuduose”

  1. aš tave paskųsinsiu autorinėm teisėm, nes per daug kartų panaudojinai Arklio Galia

    • o aš tave paskųsiu autorinėm teisėm, nes neturėdamas įgaliojimų naudoji autorinių teisių vardą savo neaiškiems interesams ginti!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: