Šlapdriba ar kruša?

Niekaip negaliu išsirinkti šlapdriba ar kruša. Iš pradžių maniau kad tikrai šlapdriba ir joks kitas variantas netiko ir netgi kitas variantas nebūtų buvęs svarstytinas. Bet po to sugalvojau kad gal ir kruša. O gal šlapkruša. Arba krušdriba. Oj ne, krušdriba skamba per daug…..hm..taip per daug. Bet juk ir yra per daug. Tai va, nuspręsta- KRUŠDRIBA.

Tai va, baigėsi savaitė, kurią užbaigiau ir supratau kad mano galvoje tikra krušdriba. Viskas veikia veikia veikia, sukasi mazgai galvoje ir po to ateina toks momentas, tokia krušdriba, pokšt. Ir tada dauno avinėlio žvilgsnis puošia. Gal nelabai tinkami terminai, bet tikrai nežinau kokie kiti pavadinimai tiktų. Tai ačiū dievui kad ketvirtadienį sugebėjau nusibaladoti į Havaną ir apsimetęs koncertuojančios grupės nariu pasilinksminti su filikais ir fizologėm. Šiaip buvo nelinksma, kol neužgrojo (nepamenu pavadinimo) faina grupė. Taaaip seniai gyvai girdėjau SKA, kad tiesiog pakvaišau ir tas lengvas ir kultūringas poginimasis ir skankinimas. Ech, tobula akimirka. Po to prasidėjo cirkai. Numigau valandąsupuse. Duše užsnudau, bet į darbą spėjau. Labas rytas sušukau ir įgriuvęs į kabinetą ir po to po pietų. Juokingiausia tai kad po pietų atėjęs pamaniau kad dabar tikrai rytas. Būtent tą akimirką supratau kad blogai. O po to…fak….Per tą krušdribą galvoje pamečiau giją ir sugroviau visą naratyvą. Šiandien nufotkinau kaip močiutė papjovė gyvą karpį. Taip simboliškai- vėlynių išvakarėse. Ir pamatęs tą kraujo, pelekų ir kruvinų rankų (su peiliu) šokį supratau kodėl aš nevalgau to kas prieš tai turėjo akis. Ir tada (po kokių 8 val.) paklausiau Mind`s Disorder dainą, kuri mano kompe vadinasi lewdmyt.wav (prisegu dainą) (ps.dainos prisegti nepavyko). Kokia gi sąsaja tarp tų dviejų istorijų? Ogi ta kad močiutė koridoriuje pakeitė lempą ir išmetė senąją, kuri man taip smarkiai patiko. Sakė „ai tai gi sena, nusibodusi, sovietinė, morališkai pasenusi, nesąmoninga“ (gal taip pažodžiui ir nesakė, gal aš čia pagrąžinu). Bet kodėl ją išmest reikėjo aš nesuprantu. Mėgau ją, kadaise esu nufotkinęs. Štai sovietinio namų dekoro stebuklas:

Reziume, suma sumarum, išvad išvadarum: noriu gyvent negyvenamoj saloj (va kokiu oksimoronu baigiu šią dejonę).

4 Komentaras to “Šlapdriba ar kruša?”

  1. Smagi lempa, puošni it vestuvinis tortas. Ir dar tokį negirdėtą klausimą ištraukiu iš kišenės – ką pasiimtum į negyvenamą salą? Ar taip tiesiai iš dušo? Vis dar čia užsuku:)

    • Į negyvenamą salą neimčiau nieko. arba imčiau. Sunkus klausimas, reikalauja įsigilinti į temą, aš nenoriu gilintis. Nieko nenoriu arba noriu nieko. Nepatikėsi, tikras sutapimas, bet aš irgi čia vis dar užsuku. Nors retai. Daug rečiau nei priderėtų.

  2. Krušdriba sakai? Mhm, įdomu, įdomu…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: