Pašniukštinėkime po knygų krepšius…

Kaip sakė aplinka „visai jau tu čia BEVEIK nieko ĮDOMAUS toj mugėj nenusipirkai“. Išsitraukiau viską iš maišų ir supratau, kad įdomios knygos liko neperskaitytos dar iš pernai metų, o šiais metais nugalėjo profesiniai interesai. Atskleidžiu kortas (t.y. knygas), viliuosi atskleisi ir tu:

A.J. Greimas – Struktūrinė semantika (profesinis interesas. Nu gerai jau gerai, perskaitysiu tą Greimą, kad jau čia taip visi alpstat nuo jo);

K. Nastopka – Reikšmių poetika: semiotikos bandymai (profesinis interesas. Kažką naudingo radau turinyje, nepamenu ką);

S. Žukas – Teksto gilumas (profesinis interesas ir pirmą kartą radau tai ko man reikia lietuviškai! Prieš pradėdamas skaityti buvau nusivylęs savo žinių bagažu ir jaučiausi pusėtinu idiotu, tačiau perskaitęs reikalingą straipsnį, supratau, kad veltui nusivyliau ir turiu krūvą parako >:D)

S. Žadan – Anarchy in UKR (baisiai patiko Žadan`o „Depeche mode“, tai perkėliau gerą nuomonę ir viltis ir į šį jo kūrinį, žiūrėsim ar ne veltui)

50 Photographers You Should Know (kitos profesijos interesas. Baisiai jau pigiai kainavo ir visai patiko tai ką joje pamačiau)

Al Gore – An inconvienent true (kainos ir įdomumo santykis suveikė taip, kad kol drąsinau save ir įtikinėjau, kad visai verta ir įdomu, mano sapaliones išgirdęs jaunuolis puolė pirkt šią knygą net nesupratęs kas tas Al Gore ir apie ką šita knyga. Paėmėm paskutinius du egzempliorius, žiūrėsim).

Žymos:

2 Trackbacks to “Pašniukštinėkime po knygų krepšius…”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: