Kas dabar saugos Lietuvos oro erdvę?

Vakar Lietuvą sukrėtė skaudi žinia – netekome pusės karinių oro pajėgų naikintuvų. Savaime suprantama, kad tokia tema sukėlė nerimą visuomenėje. Ar mes saugūs, kuomet virš mūsų nebeskraido Albatros naikintuvai? Kol valdžia sprendžią ką daryti, sušaukę skubų susitikimą dėl Lietuvos oro erdvės apsaugos, vakar su kolega nusprendėm:

1. Oro erdvę gali saugoti oro balionai, nudažyti kamufliažine debesų spalva.

2. Oro erdvę gali saugoti vienintelis turimas naikintuvas Albatros, tačiau jam reikalingi patobulinimai: nusileidimo sistemos patobulinimas uždedant lietus ratlankius; papildoma priešo bauginimo sistema užklijuojant nuogos Baukutės nuotrauką ant lėktuvo korpuso.

3. Oro erdvės saugojimą perduoti Naujosios Vilnios lazerininkams, kurie turi sukaupę vertingos patirties akinant skrendančių lėktuvų pilotus. Sėkmingai išdėsčius lazerininkus, Lietuvos oro erdvė būtų neabejotinai sunkiai įveikiama bet kokiai šaliai agresorei (Latvijai, Estijai ir pan.).

 

2 Komentaras to “Kas dabar saugos Lietuvos oro erdvę?”

  1. Sekančiam kartui reiks aptarti sausumos gynimo planą, nes praeitą kartą amerikonai taip ir neatėjo! :/ Bet, kaip matom, iš vidinių (Naujosios Vilnios) resursų irgi galima apsigint, o gal net ir pult?! Pew pew pew 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: