InterRail – kai nuo įspūdžių pertekliaus darosi bloga (3 dalis/13)

3 diena

 Egzistuoja keistas paradoksas: kuo (minimaliai) ilgiau užsisėdi vienoje vietoje, tuo daugiau nori miego, nori tinginiauti ir netikėtai imi vengi eiti į miestą. Mėnuo Amsterdame ar daugiau, neabejotinai būtų pats tas, o trys dienos buvo aiškiai per daug.

Trečią dieną vainikavo gal ir ne pats aukščiausias, bet tikrai gan nemenkas kalnas miego ir galiausia tingus išlindimas į miestą tvarkyti reikalų bei pasimėgauti paskutiniais šio miesto teikiamais malonumais.

 

Reikalas buvo dviprasmis: pasitikrinti orientavimosi mieste žinias bei kaip greitai iš laikinųjų namų yra pasiekiama geležinkelio stotis bei užsirezervuoti ankstyvus bilietus į Briuselį. Dvigubai maloni žinia, stotis nuo namų pasiekiama per 20 minučių, o traukinių iš Amsterdamo į Briuselį rezervuoti nereikia (kas valandą vykstantis traukinys, turint InterRail bilietą, veikia principu įlipi ir važiuoji). Sutvarkius šiuos reikalus beliko slėptis nuo Afrikos karščius pakeitusio lietaus. Slėpynėms pasirinkome Amsterdamo viešąją biblioteką, kuri sužavėjo ne tik ateivių būdelėmis ir kitomis smagiomis interjero detalėmis, bet ir primirštu kontaktu su internetu.

Kadangi lietus grasino ir toliau, tai dienos keliai perėjo per parduotuves, interesantiškai aplankiau Amsterdamo universitetą, kažką dar ir dar kažką plius. Trankėmės be tikslo ir be pakilios nuotaikos, o kai žaibais ir lietumis trankytis pradėjo Amsterdamas liko tik grįžti namo ir ruoštis tolesniems žygiams. Dar neįtarėm, kad ryt prasidės tikrieji nuotykiai ir nepadoriai patogiai laukėme naujos dienos.

Tęsinyje bus papasakota už ką nekenčiame Briuselio…

2 Komentaras to “InterRail – kai nuo įspūdžių pertekliaus darosi bloga (3 dalis/13)”

  1. Kokia intriga! O pirmoj nuotraukoj – žmonės kaip balandžiai sutūpę.

    • Sukritę darbai trukdo visų intrigų atskleidimui laiku ir vietoje, bet kantrybė yra motina. O motina yra motina. (???)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: