Spalio spalinukės

Pagalvojau, kad spalis turbūt užkrėtė šį blogą spalinukėmis. O gal po rugsėjo rekordiškų rašinėjimų atėjo laikas šiek tiek pailsėti. O gal tam įtakos turi mano persikraustymas į naujus namus, kuriuose neturiu interneto (žinokit, po darbo vien tik prie pc, jo namie man net ir nereikia). O gal visgi tikrai kažkokios internetinės, tinklaraštinės spalinukės užpuolė? Palikim šiuos klausimus istorikams, vis tiek istoriją baigę žmonės praktiškai neturi jokių perspektyvų ( o mokslas toks įdomus, ech).  Bet ne apie tai.

Užužvakar, gal po kokių metų pertraukos buvau nusibeldęs iki Kalvarijų turgaus. Anksčiau puiki senų fotoaparatų ir kitų įdomybių pirkimo vieta, šį kartą nieko ypatingo nepasiūlė. Fotoaparatų prasme. Kaip visada Kalvarijų turgus pasižymi kitomis įdomybės. Pavyzdžiui, ar gi niekada (net ir slapta) nesvajojot apie štai tokį kaklaraištį?

Įdomiausias, visgi, buvo nugirstas pokalbis tarp dviejų pardavėjų. Pateikiu atminties pagrąžintą transkripciją:

A. O žinai, kažkurią dieną buvo čia atėjusi tokia tamsiaodė merga. Tokia juoda juoda. Ir ką, prisipirko visokių padišovkių ir išėjo. Nu aš ir galvoju, tai kaip čia taip yra. O paskui, kitą dieną atėjo dar trys tokie patys. Nu juodi juodi. Ir irgi prisipirko visokių padišovkių. Tai klausyk, jeigu jau jie čia perka šitas padišovkes, tai jie visiški yra, nu žinai. Tai kaip čia gaunasi?

B. Aš tau ir sakau, privažiuos tuoj čia vien tik tokie bus…..

Štai kokiomis nuotaikom gyvena Kalvarijų turgaus bendruomenė. Netikėtai globalizacija atrado (gal tiksliau užpuolė ir išgąsdino) ir juos.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: