Šiek tiek apie Omnitel…

Vakar pasikeičiau SIM kortelę, kad galėčiau naudotis e.parašu. “Senoji atsijungs, naujoji aktyvuosis max per 2 val. tai sukels šiek tiek nepatogumų.“ Na 2 val. be mob.telefono gal ir pakenčiama. 8 ryte, praėjus 15 val. nuo kortelės keitimo, ji vis dar neveikia. Susisiekiu su klientų aptarnavimu, pasako, kad maksimalus kortelės aktyvavimosi laikas yra 24 val. ir atsiprašė už nepatogumus…Visa darbo diena be mob.telefono, o Omnitel tiesiog va atsiprašo, kad šiek tiek pamelavo? Jūs rimtai? Juokingiausia, kad be mob. sėdžiu 22 valandas. Įdomu ar neprasitęs maksimumas, nuo 2 valandų virtęs iki 24 val., iki 2 dienų? O gal kortelė įsijunginės 2 savaites?

Reklama

11 Responses to “Šiek tiek apie Omnitel…”

 1. Sveiki.
  Maksimalus SIM kortelės aktyvavimosi laikas yra para, tačiau dažniausiai ji aktyvuojasi per kelias valandas. Išjunkite ir įjunkite telefoną, kad patikrintumėte, ar kortelė jau veikia.
  Jei praėjus parai Jūsų SIM kortelė neveiktų, prašome, susisiekite su mumis telefonu 1533 (0,99 Lt už skambutį) arba per chat’ą “Omni gyvai“ (www.omnitel.lt/omnigyvai).
  Olga Gorbatenko, “Omnitel“ klientų aptarnavimo specialistė

  • išjunginėjau ir įjunginėjau telefoną nuolatos, o kortelė veikti pradėjo po 26 valandų. Skambinti į klientų aptarnavimą net nesiruošiau. Kodėl? NES TELEFONAS NEVEIKĖ (geležinė logika, taip?). Omnitel chat`e nukopipastino tą pačią informaciją ir irgi, kaip ir salono darbuotoja su tomis mistinėmis 2 valandomis, kaip ir jūs gerb. Olga, apsimelavot. Turit e-mailą, gi informuokit jeigu kas nesigauna, čia MAŽIAUSIA ką galit padaryt. Šitiek nepatogumų buvo, kad liūdna darosi ir pas konkurentus išeiti norisi.

 2. Ps. bet matai, Linai, kokie nuobodūs tie omnitel. Turi formas identiškų atsakymų ir beria tuos pačius visais kanalais. Tai jeigu jau atsikapstė iki nepatenkinto kliento blogo, taigi sugalvok ką nors įdomaus, kad sumažintum nepasitenkinimą patirtais nepatogumais naudojantis paslauga. Su kiekvienu pasisakymu mažinat savo gan teigiamo įvaizdžio kapitalą.

 3. Omnitelio internetu naudojuosi 3G tuoj atsirandanti 4g idealus dalykas, pries tai turejau Tele2, kur reikejo moketi uzh megabaitus, galiu pasakyti apsurdas, prasciausias variantas, kur bebutum pastoviai nepagauna interneto, todel jeigu dirbi verslo aplinkoje tai yra neimanomas dalykas. Prasciausia tai, kad pastoviai patiriam rysio trugdzius ir kitoki gala, todel moku normalia kaina uzh geriausias paslaugas siulomas rinkoje. nereiskia, jog lozungas pigiausias reiskia, kad geras, privalome aie tai susimastyti. Tele2 pastoviai save sureiksmina, bet ar is tikruju gali suteikti tokias paslaugas kurias zada.. Nusivyles esu TELE2 todel nroi ukad omnis ar bite sustatytu kuo daugiau stociu ir butu visas rysys idealus ir pan. o ne taip kaip dabar kai kovoja tele2 gadina rinka..
  Man pasirode, kad sitas straipsnis yra tiesiog uzhsakytas ar pan, nes nera cia nei irodymu nei nieko, daugiau pamastymai, o niekas negales zinoti ar jie nenupirkti TELE2:)

 4. Fucking shit, Robi, kaip tu taip viską susekei :/ jau maniau, kad mano kvazi skundas, kuris be abejo yra padengtas tele 2, tele 3, bitės bei bitutės kasų pinigais taip ir liks nesusektas. O tu čia, it kokia Mis Marpl, įsijungei savo 3G besitransformuojantį į (OMG) 4G ir susekei bei kaip koks Timūras su savo būriu sumalei į miltus mano net neekologišką skundų maišelį iš valstybinio darželio.Būtinai nueisiu išpažinties į bažnyčią ant kurios varpinės kabo mobiliųjų antenos ir atsiprašysiu visagalio omnitel už piktžodžiavimą.

 5. AAAA ahahaha :))) Parašė Robis – Olgos vaikinas :)))) Apgynė savo merginą ir jos darbovietę taipogi (o jūs gal dar ir kolegos tikriausiai…). O sako lietuviai – nedžentelmenai.

  O tu mielas blogo rašytojau – shame on you. Negi nežinojai, jei tavo nuomonė kenkia kurios nors iš didžiųjų korporacijų įvaizdžiui tai pasilaikyk ją sau. O jei kuri nors korporacija teikia nekokybiškas paslaugas ir sušika tau pusę darbo savaitės ir nesiteikia net normaliai informuoti tai manyčiau čia yra tavo problema. Negi nematei Brazil???

 6. Kažkada buvau tele2 abonentu, buvau pasirašęs metų sutartį.Likus mėnesiui iki sutarties pabaigos, buvo pavogtas telefonas.Tą pačią dieną kreipiausi į saloną,kad užblokuotų kortelę.Kadangi ryšio kokybe šiame tinkle nebuvau patenkintas,tai nutariau kitos kortelės nebeimti, o sumokėti minimalų mokestį dar už vieną mėnesį ir atsisveikinti.Kaune,Kęstučio g. esančioje atstovybėje palikau pareiškima. Kitą mėnesi gavau normalią sąskaita, ją apmokėjau.. Tai buvo rugsėjo pradžia 2002m. Tų pačių metų spalio pradžioje, sutiktas buves bendradarbis man pasakė.kad mano buvusiu nr. atsiliepia kažkokie pacanai. Na, pagalvojau,kad jau šį nr. kažkam kitam dave.Bet paskambinau i Tele2 ir ten paaiškino,kad numeris neužblokuotas. Dar po metų gaunu raštą,kad esu skolingas 648Lt. Bet vėl viskas nurimsta. Na,o pernai gaunu raštą,kad jau skolingas beveik 1300Lt. ir esu atiduotas skolų išieškojimo tarnybai. Kiek ėjau kryžiaus kelių – viskas kaip į sieną. Tele 2 cini6kai 6aukia,kad esu skolingas už pokalbius, pareiškimo neranda, grasina teismais, išklotinių neturi,nes jas laiko tik pusę metų ir t.t. Galiausiai nusileidzia iki 800Lt. Na, teko sumokėti, bet liko kartus prisiminimas apie tą firmą. Išvada: Žmonės, tikrinkite užblokuotas korteles ir nepasitikėkite TELE2. TODEL tele2 nekenciu

 7. Štai mielieji, turime gyvą autorinių teisių pažeidimo atvejį. Ponas Juzefas ne tik, kad susigūglino 3 metų senumo skundą ir žodis žodin nukopipastino ji, bet dar begėdiškai identiškai nusikopijavo prieš tai rašiusio Robio IP adresą.Vajė vajė.

 8. pats blogiausias internetas omnitel tikrai

Trackbacks

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: