InterRail – kai nuo įspūdžių pertekliaus darosi bloga (11 dalis/13)

11 kelionės diena. Nors viskas klojosi puikiai, tačiau jėgų kiekis sumažėjo iki minimumo ir liepė stabdyti arklius. Kur gi geriau stabdyti arklius, jeigu ne arklių pilnoje karališkoje Vienoje. Supratę ir įvertinę savo jėgų kiekį nusprendėm nebenakvoti nei vienam mieste ir rezervuoti naktinį traukinį po naktinio bei šiek tiek anksčiau nei planavom pasiekti Vilnių. Nuovargis daro savo, o pavargus kelionė darosi ne tokia maloni, tiek dėl sulėtėjusio judėjimo greičio tiek dėl bendros ekipažo nuotaikos. Nuotaikos gelbėjimui – Viena tik tingiam pasimėgavimui.

 

Viską palengvino faktas, jog pernai dvi savaites teko gyventi Vienoje, tad beliko pasitikrinti kaip gerai atsimenu, pažįstu miestą. Testą išlaikiau dešimtukui su pliusu.

Diena prabėgo itin greitai. Netyčinis užsukimas į Museum Quarterį baigėsi vos kelis eurus kainavusiu patekimu į S. Dali parodą. Šiek tiek senamiesčio ir Maslow piramidė bloškė mus žemyn. Miesto įžymybės yra gerai, tačiau dušas, ežeras, baseinas, kažkas gaivinantis ir leidžiantis nusiprausti būtų žymiai geriau.

Po gero pusvalandžio jau žengiame į Vienos Baden, miesto vandens parką. Trys eurai ir tau atsiveria kalnas baseinų, ežero (t.y. upės, t.y. Dunojaus) atšakų, visas vandens atrakcionų rojus. Pasislepiam ten kur yra mažiausia žmonių. Pagaliau atostogos virsta kiek panašesnėmis į atostogas.

Po lengvo snaudulio pilvo kimšimas tautų maisto mugėje, tradicinis (wtf) Maccabi žaidynių atidarymas ir vos vos spėjam į naktinį traukinį judantį į Prahą. Visa širdimi jaučiu, kad Praha yra nebereikalinga grandis šioje kelionėje, tačiau traukinys juda į priekį…

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: