InterRail – kai nuo įspūdžių pertekliaus darosi bloga (13 dalis/13)

Paskutinė diena buvo skirta grįžimui į Vilnių. Ryte pasiekėme Varšuvą ir iškart persėdome į traukinį judantį link Šeštokų. Gan maloniai lenkai suteikė visą reikiamą informaciją ir sėkmingai drumstė beprotiškai ilgą kelionę per visą Lenkiją, gal kokius keturis kartus tikrindami tą patį bilietą.

 

Rėkaujantys ir geriantys lenkai, kabinėjosi prie žmonių, dar tas šlapimo kvapas traukinyje…ir visgi visa tai atrodė visai nebaisiai po to kai pamatėm jog turimi telefonai išsikrovė, o nuojauta kuždėjo, kad kažkas čia dar bus. Ir buvo.

Visai netoli Lietuvos sienos sužinojom, kad traukinys į Šeštokus visgi nevažiuoja. Čia tokia speciali išimtis.

Vos ne vos rusų-lenkų kalbų super mišiniu išsiaiškinau, kad teks išlipti Mockavoje. O kadangi telefonas neveikė, o žemėlapis nėra toks smulkus niekaip negalėjom suprasti kur ta Mockava – Lietuvoj ar Lenkijoj. Važiuojant per miestelius bandžiau identifikuoti šalį ir kai pamatydavau kas antrą automobilį lietuviškais numeriais apsidžiaugdavau, džiaugsmą greitai numalšindavo lenkiški kelių ženklai.

Tačiau viskas išsisprendė pakankamai nesudėtingai. Atvykus į Mockavą, toliau kelionė į Šeštokus vyko autobusu, kuriam galiojo Interrail bilietas (turbūt vienintelis maršrutas Lietuvoje su InterRail, mat Mockava buvo Lietuvoje!). Pasiekę Šeštokus netrukus sėdėjome traukinyje į Vilnių. Lengvas nuovargio snaudulys ir lietuviška saulė nuteikė puikiai. Didžioji kelionė po Europą buvo baigta.

2 Komentaras to “InterRail – kai nuo įspūdžių pertekliaus darosi bloga (13 dalis/13)”

  1. Plojimai, kad pasidalinai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: