Mano pirmas kartas

Viskam būna pirmas kartas. Šiandien pirmą kartą gyvenime gavau nedarbingumo pažymėjimą (ale suprask biuletenį, ale suprask prisėdau ant biuletenio).

Grįžęs namo iš gydymo įstaigos šiek tiek nusivyliau, mat paaiškėjo, kad pažymėjimas yra virtualus ir popierinio biuletenio, kurio taip tikėjausi, negalėsiu išsaugot savo gyvenime svarbių dokumentų archyve (tarp kurių yra 1991 m. PATIES KALĖDŲ SENIO išrašytas pakvietimas į „eglutę“ „kulturkėje“ ir kiti svarbūs artefaktai). Juokingiausia, kad prieš pora savaičių lankydamasis NDG parodos atidaryme (red. Modernizacija. XX a. 7-8 dešimtmečių Baltijos šalių menas, dizainas ir architektūra) su sutiktu kolega (http://dobriakov.wordpress.com/) stebėjomės: iš kur gi tie kuratoriai traukia tokius keistus artefaktus parodoms, KAS TUOS DAIKTUS IŠSAUGO??? Stebėjausi lyg patrakęs, nors neesmė, kad po dviejų dienų grįžęs į gimtinę, savo sąjūdžio laikų rašomojo stalo pagrindiniame stalčiuje radau sovietinį pieno pakelį (toks tetrapak trikampis su mėlynais užrašais mo lo ko). Neee, nežinau kas turi tokį polinkį viską saugot (neapsigaukit, aš saugau tik TIKRAI vertingus daiktus, priešgaisrinę patikrą praeičiau)…

Taigi, šio intarpo reziume – biuletenis vertingas daiktas, gaila, kad jo nėra, negaliu išsaugot, liūdna.

Kaip tikras lietuvis, gavęs biuletenį, puoliau ilsėtis. Kaip žinia, pervargimas ir yra vienas esminių ligos atsiradimo židinių. Ramiai sau tvarkiau nuotraukų archyvą, daug skaičiau, žiūrėjau filmą apie Š. Korėją. Bandymai miegoti sukeldavo susierzinimo bangą. Gi biuletenis, reikia versti kalnus. Žmonės pusę buto suremontuoja būdami ant biuletenio, o aš…

O aš tikiuosi nuveikti daug visko, nes idėjų sąsiuvinis pilnas idėjų, o įgyvendintų projektų sąsiuvinis apytuštis. Puoliau taisyt šitą klaidą ir tuoj tuoj pažirs…jau tuoj tuoj. O iki to, dar pora dienų sėdėsiu (šiaip labiau tai guliu) ant biuletenio ir lauksiu svečių su apelsinais ir sultimis, linkinčių man sveikatos.

2 Komentaras to “Mano pirmas kartas”

  1. O iš kur tas noras pačiupinėt paknibinėt viską. Virtualus biuletenis, tai atieties ir parodos bus virtualios 😉 Bet jei griežtai nori, tai gali užprašyt popierinio išrašo apie nedarbingumą.

    p.s.:Tik laiku pareikalauk pašalpos už ligą, nes jei per pusmetį nesusisuki – SoDra pasiima atgal tavo pinigus, tipo, senatis….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: