Mano (siur)realistiniai sapnai

Visi sapnai siurrealistiniai, atkirstų oponentas. Visas siurrealizmas yra lyg sapnai, atkirstų siurrealizmo parodos lankytojas. I am a Lumberjack and I am OK, I sleep all night and I work all day, atkirstų medkirtys.

Sapnas .

Ruduo. Arba ankstyvas pavasaris. Tas laikotarpis kuomet gamta yra neestetiškai ruda. Ant kalvos stovi medinis namas. Namas didelis, jame daug pavienių kambarių. Įėjęs į vidų ieškau savo kambario. Nuojauta kužda, kad tai viešbutis. Nebrangus. Praveriu vienas duris, o ten tualetas. Praveriu kitas, ten tas pats tualetas tik jis turi antras duris, didelius laiptus vedančius link klozeto, o šalia klozeto miega vyras.

Staiga kambario ieškojimo veiksmas pertraukiamas žmonių klyksmais. Žmonės puola prie lango ir šaukia. Supratau, kad tvinsta upė. Pribėgu prie lango ir matau kaip kalvos apačioje esanti upė tvinsta maždaug metro per minutę greičiu. Baisu, kad ji apsems ir sunaikins viešbutį, tačiau tvynimas staiga nutrūksta. Žmonės kalba, kad apsemtas visas miestas ir telikęs vienas vienintelis nesugriuvęs ir neapsemtas tiltas, vedantis iš viešbučio. Jaučiu didelę sumaištį: ar rizikuoti ir palikti šį saugioje vietoje, tačiau be elektros ir galimai be maisto greitai liksiantį viešbutį, ar rizikuoti ir bandyti iš jo pabėgti, kol tiltas galutinai nesugriuvo? Staiga pamatau, kaip upės srovė naikina šalia esančias kapines, daužo paminklus, iškasa iš po žemių karstus, kurie ramiai plaukia pasroviui. Galiausia viskas nurimsta, aš lieku viešbutyje.

Kitą dieną viešbučio vyrai eina žvejoti. Žvejoti sekasi neblogai, nes metamą masalą, it skraidančią lėkštę šuo, žuvys pagauna dar ore. Pagaliau išgirstu, kad patvinusi upė yra Temzė. Ir kad toks upės vandens lygis nuo šiol išliks visiems laikams.

Vėliau atvažiavo Dalia Grybauskaitė (prezidentės komunikacininkai, vykdantys monitoringą, nurimkit – čia sapno atpasakojimas) ir pareiškė norą valtele paplaukioti po Temzę. Priėjęs prie prezidentės rekomendavau jai to nedaryti. Tačiau ji neklauso. Iš kažkur atsirado mažytė valtis (it karieta) į kurią ir buvo įsodinta prezidentė bei kažkoks senas vyras. Tuomet šešios vienuolės neša tą karietą ant pakilos, nuo kurios meta tą valtį, tikėdamiesi, kad valtis nukris teisinga puse ir tuoj pat plauks. Visgi valtis krito aukštyn kojomis ir… siaubo paimtas persijungiau į kito sapno kanalą.

Įdomu, ką visa tai reiškia?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: