Foto esė: prostitutės iš Nigerijos

Radęs Paolo Patrizi puslapį permečiau akimis visas jo serijas ir sustojau ties viena.  Antraštė “Migration linked to prostitution“ priminė kalną antraščių lietuviškoje žiniasklaidoje, kurioje beveik kas savaitę kalbama apie prekybą žmonėmis, lietuvaičių darbus užsienyje (kažkur atmintyje šmėžtelėjo LRT stiliaus dokumentinio filmo kadrai, kuriuose vyrauja, it fotolaboratorijos raudona lempa, nušviesta prietema). Tačiau ne, ši serija visai kitokia.

Jeigu lietuviškoje žiniasklaidoje kalbama apie nežmonišką prievartą ir palaužtas merginas, tai čia fotografas atskleidžia, kaip iš Afrikos į Italiją atvykusios moterys pačios pasirenka savo likimą ir prostitutės darbas tampa jų tikslu. Gautus pinigus moterys siunčia Afrikoje likusiems artimiesiems. Ne tik pinigus, bet ir “sėkmės istorijas“: “For many girls prostitution in Italy has become an entirely acceptable trade and the legend of their success makes the fight against sex traffickers all the more difficult.”

Moterys dirba pakelėse, visai čia pat įsirengusios vaikystės būstines, namelius ir pan. primenančius “miegamuosius“ po atviru dangumi.  Paolo Patrizi aplanko vieną iš tokių “lauko viešnamių“.

This slideshow requires JavaScript.

2 Komentaras to “Foto esė: prostitutės iš Nigerijos”

  1. Geras atradimas! Man dar Sumo patiko. Beje, norėjau tave pakalbint per tspmi gimtadienį, bet vis neradau progos, nors pakankamai nuobodžiavau 🙂 Gal kitą kartą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: