Šeršėliafam

Vakar, o kai kuriuose informacijos sklaidos kanaluose ir anksčiau, buvo gausiai pristatomas festivalis Šeršėliafam. Moterų filmų festivalis pasipuošė ir savo vaizdu, ir garsu, ir kvapu, ir interjeru ir ir…

Komunikuojant festivalio idėją kai kuriose žinutėse užsiminta, jog stengiamasi paneigti po padu pasislėpusios ir kotletus gaminančios moters stereotipus. Matyt, mano šiltnamio durys užsikirto, nes, iš aplinkos stebėjimų teigčiau, kad tokiai auditorijai į kurią taiko festivalio organizatoriai seniausia nebegalioja minėtieji stereotipai. O gal čia tik man taip nepasisekė, kad aplinkui tik išsilavinusios, protingos, žavios, gražios, savo vertę žinančios, stiprios…etc.

Būnant festivalio atidaryme, kuris buvo tikrai gan žavus, kilo mintis. Ne, ta mintis kilo daug anksčiau. Reikia vyrų kolaboracijos kuriant alternatyvų vyrų filmų festivalį. Festivalio programą galėtų sudaryti įvairūs dokumentiniai filmai, svarbiausių sporto varžybų archyviniai kadrai (kaip galima žiūrėti senas varžybas trečią kartą, paklaustų dama) ir kito plauko vyr- įdomybės.

O kol kas žiūrim tai ką siūlo. Šeršėliafam programa tikrai neblogai suguldyta. Papildomų teigiamų emocijų suteikia ir tai, kad teko prikišti vieno piršto nagą prie šio festivalio. Gaminau teaser`į:

Ole!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: