Slam poezijos seansas

Užvakar pirmą kartą apsilankiau Slam poezijos seanse. Bent vieną Slam poezijos seansą planavau aplankyti jau seniai. Taip ilgai planavau, kad jie net knygą išleido. Ta proga nepirkau knygos. Seansas vyko kino teatre Pasaka. Iš pradžių viskas patiko. Po to pradėjo nepatikti. Po to vėl patiko. Tada šiek tiek pabodo. Tada nuotaika praskaidrėjo ir tada vėl pasidarė nuobodoka. Galiausia visai patiko ir iš renginio išsinešiau ganėtinai gerą nuotaiką. Kas patiko? Aidas, Benas, Kudirka ir Zaizras. Kodėl neminiu nei vienos merginos? Gal todėl, kad seansas vyko šeršėliafam kontekste ir joms dėmesio ir taip pakako. Galiausia, tą seansą laimėjo mergina.

Viskas atrodė maždaug taip (radau pora visai patikusių video):

2 Komentaras to “Slam poezijos seansas”

  1. Heh..neperseniausiai teko šnektelt su Godosbroliu – slemo organizatorium, tai galiu pasakyt kad labai iškalbingas ir įdomus žmogus jis, gerai kad daro tokius dalykus.
    O šiaip per youtube irgi žiūrėjau vieną video kur būtent kalbėjo Kudirka, net ir mane sužavėjo jis savo iškalba ir išmone, norėtųsi ir gyvai išgirst jį 🙂

    • Jo jo jo jo jo, reikia eiti tik gyvai, nes šitie mobiliaku nufilmuoti on-line reportažai katarsio nesužadins. Visko te yra, ir įdomumų ir neįdomumų. Normal.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: