Netikėtos radybos

Vakar, apie aštuonioliktą UTC+2 laiko juostos valandą, Algirdo gatvėje aptikau ant žemės gulinčią moterį. Kas gi jai nutiko?

a. numirė (fizinės būties keitimo veikla)

b. užmigo (poilsinė veikla)

c. protestuoja prieš/už Snorą, nes veiksmas vyko netoli Snoro headquarter`io (pilietinė veikla)

d. užsiima rąstgula (rekreacinė veikla)

e. tyrinėja šaligatvio betoną (akademinė veikla)

f. meldžiasi (ritualinė veikla)

Paaiškėjo, kad reprezentatyviai atrodančią moterį (mat buvo pasipuošusi “baliaus suknele“) pribaigė alkoholis. O vėlesni jos bandymai keltis baigdavosi dramatiškais kritimais galva į asfaltą. Įvertinus šią situaciją teko skambinti 112. Operatyviai, vos už 40 minučių atvažiavo policija. Įdomiausia tai, kad stabdant prieš tai gatve važiuojančią policijos mašiną teko išbėgti kone į kelio vidury, kol sutrikę pareigūnai, stipriai abejodami, visgi sustojo. Vėliau pasiteisino, kad deja iškviesti ne jie, o jie patys turi labai skubėti kitais reikalais. Na taip, trečiadienio pavakarę neabejotinai yra kalnai reikalų, nes kaip sakė Prof. Adriaan Schout “Vilnius probably is a very criminal city“. Štai todėl tūlas lietuvis ir pereina į kitą gatvės pusę pamatęs bėdos ištiktą tautietį. Neturi laiko.

2 Komentaras to “Netikėtos radybos”

  1. kažkada seniai seniai, teko su drauge pakeliuj iš mokyklos rasti ant gatvės, veidu į žemę gulintį žilą dieduką. pastovėjom, pažiūrėjom, pabaksnojom jam pirštu į petį, baisoka gi. pajudėjo ir toliau guli. Veidu kaip minėjau į žemę, tai nelabai matėsi, pageriantis ar ne. Tuoj paskambinom į greitąją, o ten sako kad pasipyle klausimai, kiek metų tam diedukui, ar išgėręs, ar kvėpuoja, ar yra pulsas ir tt. bet tokie be rimtesnio susidomėjimo ir su aiškia mintim, kad niekas nevažiuos pažiūrėti. o tuo metu ir diedukas atsibudo, pakėlė savo papurtusį mėlyną veidą ir kaip pradėjo ant mūsų bartis, ko jam ramybės neduodam. Na kas mums liko, padėjom ragelį ir pabėgom. nežinau, kaip toliau tam diedukui baigėsi, bet vistiek tas skambutis nustebino, dėl labai keisto požiūrio į žmogaus gyvybę ir šiaip.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: