Mažoji vasara

Užvakar buvau Palangoje. Savo noru. Naudojausi tarnybine padėtimi ir apsistojau universiteto viešbutyje. Kažkaip po protinių atostogų Rumunijoje (apie jas papasakosiu kai iššifruosiu savo užrašų knygelės gydytojo rašto receptus) tepraėjo 3 dienos ir…prireikė dar vienų.

Universiteto viešbutis yra įdomi vieta. Vieni sako, kad tai sukriošęs sovietinis palikimas, kurį reikia apleisti it kokį kolūkį. Kitiems atrodo, kad tai išskirtinis organizacijos pliusas.

Panašiai viskas ir yra. Iš lauko pastatas atrodo lyg sukriošęs sovietinis palikimas. Iš vidaus, tikrai neblogas organizacijos pliusas. O kad viešbutis yra universiteto byloja jo klaidūs koridoriai, laiptinės, praėjimai ir nuėjimai. Per dvi dienas taip ir negali suprasti kur tiksliai yra tavo kambarys ar išėjimas į lauką. Pastato evakuacinis planas primena Genyje ar Naminuke spausdintus labirintus – norisi pieštuku surasti teisingą kelią.

 

Nors oficialus Palangos vasaros sezono startas  dar tik artėja, tačiau itin šiltas savaitgalis pritraukė nemažai žmonių. Kokių? Važiuojant dviračiu nuolatos teko naudoti skambutį, kad žmonės pasitrauktų nuo dviračių tako. Du vyrai išgirdę skambutį sustojo ir iškėlė rankas aukštyn. Va tokia ta Palangos auditorija.

Tie, kurie nekelia rankų aukštyn slepiasi kopose. Kopos, tai atskira respubilika. Kopiniai net ir nudizmo sezoną atidarė, kol braidūnai po jūra vaikščiojo su striukėmis. Drąsiausi išbandė balandžio mėnesio maudynių privalumus. Jeigu tos 30 sekundžių užsiskaito kaip maudynės, tai vandens sezoną atidariau ir aš. Apči.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: