Dienos horoskopas

It žaibas paplito žinia apie atsilaisvinusią puikią darbo vietą: „ieškomas kūrybiškų astrologinių tekstų rašytojas“. Gal domina?

Sutapimas ar ne, bet palankus Merkurijaus ir Saturno tranzitas sudarė puikias sąlygas preciziškai tikslaus horoskopo gimimui. Vakare pasitikrinkit ir parašykit, kad buvau 100 proc. teisus numatydamas šios dienos įvykius.

Avinas

Šiandien Jūs iš lovos išlipote ne ta koja. Grįžkite ir pakartokite procedūrą iš naujo. Palankus metas vykdyti archeologinius kasinėjimus. Saugokite šeimą. Jeigu jos neturite – tučtuojau sukurkite.

Jautis

Šiandien venkite laiptų. Galimos traumos, atimančios galimybę žaisti Olimpinėje rinktinėje. Palankus žodis „mečetė“, vartokite kuo dažniau. Stenkitės kuo rečiau šlapintis jūroje – tai blogą lemiantis ženklas.

Dvyniai

Galite sulaukti spontaniško skambučio iš STT.  Stenkitės pieštuką laikyti tik kairėje rankoje, tai geras ženklas. Palankus metas guašo pirkimui ir Kartografijos studijų pradžiai.

Vėžys

Palankus metas investuoti į nekilnojamąjį turtą. Darykite tai harmoningai. Antroje dienos pusėje galimas nepasitikėjimo savimi ir kitais jausmas. Saugokitės neblaivių vairuotojų.

Liūtas

Šiandien Jums palanki diena apsipirkimui kioske.  Sėkmingas skaičius 3. Venkite konfliktų su savo antrąja puse. Rinkitės buvimą vienumoje, už miesto. Susimąstykite apie galimą akordeonisto karjerą.

Mergelė

Palanki diena bendradarbiavimui. Ypač su užsienio specialiosiomis tarnybomis. Palankus metas ištaisyti jaunystės klaidas.

Svarstyklės

Stenkitės kuo geriau praleisti laiką ar kitaip įprasminti šią dieną. Gali būti, kad ji Jums jau paskutinė. Palankus metas kryžiažodžių mėgėjams.

Skorpionas

Palankus metas netradicinei gyvulininkystei. Stenkitės nevalgyti obuolių, kuriuos jums duoda žalčiai. Nepatartinos seksualinės avantiūros. Antroje dienos pusėje nežaiskite su degtukais.

Šaulys

Pirmoje dienos pusėje sulauksite netikėtų svečių iš Tadžikistano. Elkitės brandžiai. Galimi kontaktai su valstybinėmis jėgos struktūromis. Itin palanki diena trumpametražių animacinių filmų kūrimui.

Ožiaragis

Pagautas įkvėpimo parašysite disertaciją. Pasistenkite teisingai žymėti išnašas. Nesidžiaukite radę. Palanki diena pereiti prie skaitmeninės televizijos.

Vandenis

Palankus metas leisti fejerverkus. Jums iš galvos neišeis mintys apie tatuiruotas nuogas moteris ir vyrus. Venkite apie tai kalbėti darbe. Šiandien Jums laimę neš Maironio eilėraštis „Miškas ūžia“.

Žuvys

Šiandien nepalanki diena verbalinei komunikacijai. Stenkitės mintis dėstyti raštu. Sėkmingas laikotarpis plastinėms operacijoms. Laiminga raidė V. Venkite kontakto su gandrų jaunikliais.

One Comment to “Dienos horoskopas”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: