Visuotinis vegetarėjimas (kelionės užrašų knygutė)

Iš pradžių buvo vienas. Vėliau keturi. Tada septyni. Galiausia šešiolika vegetarų (t.y. šiek tiek daugiau nei pusė visų projekto dalyvių).

Maistas skirstomas į vegetarian ir normal. Iš pradžių būti not normal buvo pakankamai juokinga. Dabar maisto kokybės skirtumas verčia susimąstyti. Arba lanksčiau žiūrėti į savo užstalės pavadinimą.

Kaip viso gyvenimo vegetarizmo patirtį turintis asmuo galiu drąsiai teigti, kad šiuo metu itin palanku būti vegetaru, nes prieš n+ k metų viešai pasakęs, kad esi vegetaras…oj, tai buvo tolygu prisipažinti, kad esi psichiškai nenormalus. Rumunai taip ir sako: “not normal“.

Sulipame į autobusą. Autobusas pajuda, pranešama, kad imsime paskutinę didžiąją stotelę – Iași. Žinia džiugina, faktas, kad pro autobuso stogą lyja – ne. Paskutinį kartą tokį autobuso stogą mačiau 2-oje klasėje. Tuomet “paziku“ judėjome link Molėtų observatorijos. Pamenu tik pro stogą krentančias snaiges ir rankoje laikomą užrašų knygutę su Mona Lizos atvaizdu.

Pakeliui aplankom vienuolyną. Lyginant su Durau vienuolyno šviesuole, šio vienuolyno vienuolis yra totalus “pussy“. Istorijos apie vienaakį dailininką ir keturiasdešimt metų oloje gyvenusį dievatikį gal ir gali sujaudint penkiamečius…

Sušalau. Pažiūrėt pilies nebenoriu. Visgi einu. Esu per daug mandagus ir, matyt, minkštas. Pilis gražesnė nei Trakų, nors ekspozicija joje labiau vegetarian, not normal.

Autobuse tipines kelionės dainas pakeičia Skutelis. Skutelio akordai užhipnotizuoja ir nė nepajaučiam kaip atskutam į IASI.

Hm, nepatinka. Kitiem patinka. Primena Panevėžy arba 1990-uosius. Kitiem neprimena.

Viskas pradeda gerėti, kol galiausia pasiekiam savo viešbutį viskas vėl normaliai pablogėja. Už lango kažkoks Minskas ir juokingiausias pasaulyje televizijos kanalas SPALVOTAME viešbučio televizoriaus ekrane.

Belieka eiti į prekybos centrą ir vakarieniauti žudikų rajone (taip pavadinam nežinomą rajoną, kuriame elgiesi labai laisva nes…nieko apie jį nežinai). Dar viena tranzitinė diena sukėlusi maišatį galvoje. Užteks ir tiek, šiandien galima eit miegot ir anksčiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: