Tarptautinis penktadienis su dviguba nauda (kelionės užrašų knygutė)

Išsimiegojau. Pagaliau. Miego trūkumas vis dar jaučiamas. Haliucinacijos. Kamuoja lengva sklerozė ir lengva abejonė įvykusiais faktais.

Sako, kad braižiau žemėlapį, kuris padėjo rasti naikintuvą. Bet lempos netiko. Čia ne haliucinacijos.

Po kelių dienų pertraukos aplankė liūdesys. Ne. Neviltis. Panašiau į nusivylimą. Supratau, kad suplanuotas foto projektas yra blogas. Ką darysi. Liko trys dienos.

Sako: įprasminkit savo darbą suplanuodami veiklą Lietuvoje. Sakom: einame į lauką, ten žolė žalia. Žolė per žalia. Įlindom tarp griuvėsių. Karolis padulkino kilimą. Iš draugiškumo. Jam padėkojo. Taip rumuniškai.

Netrukus, už valandos, atvažiavo tramvajus. Ekskursija. Tramvajus senas, kokių 1900 metų. Važinėjom po miestą. Bet ekskursijos objektais tapome patys. Vietiniai pašėlo. Filmavo, fotografavo labiau nei mes. Priėmiau asmeniškai. Juk mes dalyvaujame fotografijos projekte, o ne jie. Keista.

Ekonomiškai naudingai suplanuota kelionė. Galutinis tramvajaus tikslas – kioskas. Seniai mačiau kioską. Mačiau neseniai, bet seniai mačiau kiosko asortimentą. Vokiečiai taip pat. Pirko. Viską.

Teko grįžti namo, kioskas nebeturėjo ką parduoti. Per pietus įjungėm vietinį muzikinį kanalą. Tipinis klipo formatas: moteris ateina į ofisą, nusimauna kelnes ir pradeda raitytis ant stalo. Kiti stebi ir juda į taktą. Ofise atsiranda dušas ir/ar krioklys ir moteris nusprendžia nusiprausti. Šalia jos atsiranda daugiau moterų. Matyt vanduo labai karštas, nes moterys raitosi stovėdamos po srove.

Atšvenčiam vokiečio gimtadienį. Norėjom kilnoti ant kėdės. Lietuviškai taip. Nenorėjo. Susizgribom jog reikia dovanos. Apsiskelbiu genijumi, dovanos formatas tiko visiems.

Hello baras tarė hello ir aplijo. Teko pakentėt. Skudurynus aplankėm po lietaus. Gal jie neperka to, ką mes perkam? Perka. Nieko neradom. Padėvėtų knygų parduotuvėje taip pat. Norėjau rumuniško albumo. Nebuvo. Buvo vokiškas. Vokiškas netinka.

Antra lietaus banga pasitikta galerijoje. Ta proga apžiūrėjom vietinio tautodailininko darbus. Neįdomūs darbai. Primena Uoginių muziejų, iš kurio neseniai dingo girnapusės.

Po lietaus miestas atrodo kiek kitaip. Šiek tiek mažiau Sirijos ir daugiau Žirmūnų. Šlapias gelžbetonis atlieka chameleono funkciją. Norisi fotografuot, bet nesinori.

Vakaras skiriamas gimtadienio reikalams. Baigiamas dovanos formavimo darbas. Tarptautinė komanda patraukia pramogų link. Rumuniškas synth-pop skamba kaip pats geriausias variantas. Ypač senose turkiškose voniose.

Pastatas įspūdingas. Geriau nei mūsiškas Kablys. Įdomiau. Neįprasčiau. Labai nematyta. Daug privačių kambariukų. Baseinėlių. Salyčių. Hot- Kasandra ir ant mini scenos besiraitanti vietinė. Vėliau raitėsi ir ne vietinės. Raitymasis neliko nepastebėtas. Vietinis DJ savo įvaizdžio pridėtinę vertę augina į afterparty atsivesdamas dešimtį tarptautininkų. Mes savąją įvaizdžio vertę auginame ateidami su DJ. Win Win.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: