Darbanotas lapkritis

Lapkritis visada virsdavo sniegkričiu ir sutraukų mėnesiu. Nuo šalčio susitraukiau tik šį rytą. Ir tai taip lengvai, nes tirti aplinkos poveikį teko vos 5 min. pėsčiomis iki darbo. Ausyse skambėjo tenisas.

Kažkaip netyčia rasta daina prilipo prie darbingos mėnesio nuotaikos. Darbanotas lapkritis spalvomis pasipuošia nebent virtuvėje, kurioje savo kulinarinį analfabetiškumą paneigiu spalvotų vakarienių gamyba. Ir, beabejo, jų įamžinimu parudintu instragramos atspalviu (apie tai kažkada jau tuoj). ps.  Apie Instagramą, o ne apie receptus.

Gaminti mėgčiau, jei tai neatimtų tiek daug laiko. Juk reikia susitikti su draugais, perskaityti ilgiausią sąrašą knygų, pažiūrėti begalę filmų…O tuo tarpu, į miestą išlendu retai, nes gyvenimą senamiestyje priskaičiuoju kaip amžiną buvimą mieste, dažniausia žiūriu pavienius TED`o talksus ir Family Guy, o skaitau gal 5 knygas vienu metu, bet labiausia kažkokią baltarusių raudą apie Černobilio žalą…Kaltas lapkritis. Visus savo iracionalumus žmogus linkęs nurašyti metų laikams. ..Nurašysiu ir aš… atsitiktinį sakinį iš savo užrašų knygutės: “būsimų žudynių vieta (ateities paminklai)“. Siaubas.

Reklama

One Comment to “Darbanotas lapkritis”

  1. ha, aš irgi pastebėjau šį reiškinį, kuo arčiau veiksmo gyveni, tuo rečiau išeini 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: